Kalniņa un Batņas komandām mainīgas sekmes Somijas hokeja čempionāta "play-off" mačā

Jānis Kalniņš
Jānis Kalniņš Foto: tappara.fi

Pirmdien, 28. martā, ar mainīgām sekmēm Somijas līgas "play-off" mačus aizvadīja Latvijas hokejistu Jāņa Kalniņa un Oskara Batņas pārstāvētās komandas.

"Jukurit" mājās ar 1:3 piekāpās Kouvolas "KooKoo", kas izvirzījās vadībā sērijā ar 1-0.

Batņa 13 minūtēs un 54 sekundēs laukumā trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja sešos no 13 iemetieniem un spēli pabeidza ar +/- rādītāju -1.

Otrdien komandas tiksies Kouvolā.

Kalniņš palika rezervē, bet viņa pārstāvētā "Tappara" savā laukumā ar 5:3 (0:2, 3:0, 2:1) pārspēja bez Jāņa Švanenberga pieteikumā spēlējušo Raumas "Lukko", sērijā panākot 1-0.

Kalniņa konkurents uz vietu vārtos Kristians Heljanko atvairīja 27 no 30 metieniem.

Otrā spēle otrdien notiks Raumā.

"Lukko" ceturtdaļfinālā tiksies ar Jāņa Kalniņa pārstāvēto Tamperes "Tappara", bet Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli "Jukurit" krustos nūjas ar "KooKoo".

Pamatturnīrā labāko desmitniekā neiekļuva uzbrucēja Daniela Bērziņa pārstāvētā Jiveskiles JYP, bet aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Lahti "Pelicans" nepārvarēja kvalifikācijas kārtu.