Polstjanaja Pasaules kausa posmā mākslas vingrošanā izcīna otro vietu vingrojumā ar vālītēm

Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Luigi Fardella/Shutterstock

Latvijas sportiste Jeļizaveta Polstjanaja svētdien, 24. aprīlī, Baku Pasaules kausa posmā mākslas vingrošanā izcīnīja otro vietu vingrojumā ar vālītēm.

Latvijas sportiste tika novērtēta ar 30,7 punktiem, piekāpjoties tikai Izraēlas pārstāvei Darjai Atamamovai, kura tika pie 30,95 punktiem.

Trešo vietu vingrojumā ar vālītēm izcīnīja itāliete Sofija Rafaeli ar 29,8 punktiem.

Finālā iekļuva astoņas labākās sportistes katrā disciplīnā.

Jau ziņots, ka Polstjanaja ar sakrātiem 115,45 punktiem ieņēma 12. vietu daudzcīņas sacensībās, kamēr otra Latvijas vingrotāja Anna Murikova ar 92,79 punktiem ierindojās 37. vietā.

Savukārt grupu vingrojumos Latvijas komanda piektdien sacensībās ar apļiem guva 23,45 punktus un ieņēma 13. vietu 14 komandu konkurencē, finālā neiekļūstot. Arī šeit finālā startēs astoņas labākās komandas.