Alla Pugačova atklāj, kad plāno atgriezties Krievijā

Alla Pugačova

FOTO: instagram/alla_orfey

73 gadus vecā dziedātāja Alla Pugačova, kura jau vairāk nekā divus mēnešus dzīvo Izraēlā, atklāja, kad plāno atgriezties Krievijā. 

"Brīvdienas tuvojas beigām. 1. septembrī bērniem jāiet uz skolu," portālam Spletnik.ru sacīja Alla Pugačova. Primadonna paskaidroja, ka šobrīd dvīņi Harijs un Ļiza mācās tiešsaistē.

Pēc tam, kad Alla Pugačova un Maksims Galkins kopā ar bērniem devās uz Izraēlu, internetā parādījās vairākas versijas par to, kas notiek ar viņu grezno pili Grjazas ciemā.

Izskanēja versija, ka 30 gadus vecais primadonnas mazdēls Ņikita Presņakovs kopā ar sievu pieskata savrupmāju. Tomēr mantinieks apliecināja, ka tās ir tikai spekulācijas, tāpat kā ziņas par nekustamā īpašuma pārdošanu.

"Nē, es tur nedzīvoju. Alla un Maksims pili nepārdod. Viņi nepārvāksies uz dzīvi Latvijā. Viss, kas rakstīts internetā, nav patiesība. Mans ieteikums jums: neticiet visam, ko rāda apšaubāmos kanālos, kuros izskan nepārbaudīta informācija," komentēja Presņakovs.

Jau ziņots, ka Galkins 24. februārī, dienā, kad Krievija iebruka Ukrainā, publiski pauda nostāju, ka ir pret karu.

Savukārt 2. martā krievu humorists savā "Instagram" ievietoja video no Arhangeļskas, kur redzami agresīvi noskaņoti viņa talanta cienītāji, kuri pēc viņa paziņojuma pret karu Ukrainā tagad pieprasa atgriezt naudu par viņa koncerta biļetēm.

Pēc notikušā parādījās informācija, ka Galkins ar ģimeni - sievu Allu Pugačovu un abu dvīņiem pametuši Krieviju. Kā vēstīja Krievijas mediji, primadonna kopā ar vīru Maksimu Galkinu un dvīņiem Gariju un Ļizu bija manīti Vnukovas lidostā Maskavā 28. februārī. Kopš tā laika tiek runāts, ka ģimene uzturas Izraēlā.

Pati Pugačova kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā publiskojusi vienu video savā "Instagram" kontā - kāda arhibīskapa runu, kurā viņš paziņo, ka gaiss kļuvis tīrāks, jo Pugačova pametusi Krieviju.

Dziedātāja atbildēja: "Par agru priecājies, Andrjuša. Atvaļinājums, brīvdienas un ārstēšanās neskaitās emigrācija. Atgriezīšos - tiksim skaidrībā. Aiziešu uz baznīcu, palūgšos par tevi, Dieva zaimotāj."

Redaktors iesaka