Ambera Hērda gaužām neapmierināta ar Džonija Depa publikācijām sociālajos tīklos

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Reuters/ScanPix

Aktrises Amberas Hērdas pārstāve atklāj, ka aktrise nav apmierināta ar Džonija Depa pievienošanos vietnei "Tik Tok" un ierakstiem sociālajos tīklos. 

Jau ziņots, ka Deps šonedēļ pievienojās vietnei "Tik Tok" un pirmajā video pateicās saviem atbalstītājiem, kuri viņu atbalstījuši tiesas prāvas laikā un atklāja to, ka ir gatavs virzīties uz priekšu.

Reaģējot uz Depa vēstījumu, Hērdas pārstāve izplatījusi aktrises pārdomas. "Kamēr Džonijs Deps saka, ka viņš "virzīsies uz priekšu", sieviešu tiesības iet atpakaļgaitā."

"Sprieduma vēstījums vardarbības ģimenē upuriem ir... baidieties piecelties un runāt," tā aktrise.

Jau ziņots, ka 1. jūnijā pēc sešas nedēļas ilgušās prāvas zvērinātie nosprieda, ka Deps un Hērda viens otram cēluši neslavu, vienlaikus nospriežot, ka Depam naudas izteiksmē pienākas ievērojami lielāka kompensācija.

Deps spriedumu svinēja kā savu uzvaru, savukārt Hērda atzina, ka ir bēdu sagrauta.

Zvērinātie vienbalsīgi nolēma, ka Hērda ir vainīga visos trīs punktos par neslavas celšanu Depam, kā arī nolēma, ka Depam ir jāsaņem desmit miljoni dolāru kā kompensācija par zaudējumiem un pieci miljoni soda sankciju formā.

Tā kā Virdžīnijas štatā soda sankciju griesti ir 350 000 dolāru, kopējā atlīdzība būs 10,35 miljoni dolāru.

Zvērinātie nosliecās par labu Hērdai tikai vienā no trim pretprasību punktiem, ko viņa bija izvirzījusi pret Depu, un arī viņai piešķīra kompensāciju par zaudējumiem, tiesa gan, krietni mazākā apjomā - vien divus miljonus dolāru.

Deps iesniedza tiesā prasību pret Hērdu saistībā ar viņas 2018. gada rakstu avīzē "Washington Post", kurā Hērda raksturoja sevi kā "publisku personu, kas reprezentē vardarbību ģimenē".

Hērda Depu neminēja vārdā, tomēr Deps Hērdu iesūdzēja tiesā par viņas paustajām norādēm, ka viņš ģimenes attiecībās bijis vardarbīgs, un pieprasīja 50 miljonus dolāru lielu kompensāciju.

Hērda pretprasībā pieprasīja 100 miljonus dolāru, apgalvojot, ka viņai neslavu cēlis Depa advokāts Adams Valdmens, kas laikrakstam "Daily Mail" sacījis, ka apgalvojumi par vardarbību ģimenē ir "krāpšana".

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu