Populārā ukraiņu influencere pozē sirsnīgos kadros ar mīļoto no Rīgas

Populārā ukraiņu influencere Sofija Stužuka, kura, sākoties karam, pārcēlās uz dzīvi Latvijā, publicējusi sirsnīgas fotogrāfijas kopā ar mīļoto no Rīgas. 

2020. gada oktobrī no Covid-19 izraisītām komplikācijām mūžībā devās ukraiņu influenceris, fitnesa entuziasts un trīs bērnu tēvs Dmitrijs Stužuks. Viņa atraitne Sofija Stužuka, kura arī ir populāra influncere, atradusi jaunu mīlu - vīrieti no Rīgas.

Nu vietnē "Instagram" Stužuka publicējusi fotogrāfiju sēriju, kurā pozē kopā ar jauno mīļoto. Pie fotogrāfijām Stužuka veltījusi arī sirsnīgu ierakstu par mīlestību un atbrīvošanos no pagātnes rēgiem. 

"Cik ilgi es sevi lamāju par to, ka nēsāju pagātnes nastu uz muguras. Sieviete ir seksīga un pievilcīga tad, kad viņa šo nastu atstāj pagātnē. Kad viņa neievelk vecus aizvainojumus un senas sāpes jaunajā dzīvē. [..]

Kad pieņem pagātni (pieņem ar pateicību), tad tā tevi vairs neskar un tagadni baudīt kļūst vieglāk! Svarīgi ir ļaut sev sajust, atvērties, izrunāt domas, jūtas un emocijas.

Koncentrējies uz tagadni, uz to, kas ir tagad, nevis uz pagātni un to, kas kādreiz sāpējis. Mīlestība ir cilvēka dzīves skaistākā jēga, bet mīlestību var un vajag attīstīt un veidot. Ir liela laime satikt cilvēku, kurš gatavs to dot pretī. Un neatkarīgi no tā, ko citi saka, sieviete, pat visspēcīgākā un pašpietiekamākā, uzplaukst mīlestībā. Kad viņa mīl un ir mīlēta," emocionāli raksta Stužuka. 

Redaktors iesaka