Sv, 4.12.2022.

Sākta krimināllieta par neatbilstoši iztērētiem 120 565 eiro ventilācijas sistēmu izbūvei divās Krāslavas skolās

LETA
Sākta krimināllieta par neatbilstoši iztērētiem 120 565 eiro ventilācijas sistēmu izbūvei divās Krāslavas skolās
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: PhotoHouse/Shutterstock

Ierosināta krimināllieta par neatbilstoši veiktiem izdevumiem 120 565 eiro ventilācijas sistēmu izbūvei divās Krāslavas novada skolās, apstiprināja Centrālās finanšu līgumu aģentūras (CFLA) Komunikācijas un klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Daiga Reihmane.

 

Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta "Krāslavas novada izglītības iestāžu infrastruktūras sakārtošana un mācību vides uzlabošana" īstenošanas gaitā divās Krāslavas skolās - Krāslavas pamatskolā un Krāslavas Varavīksnes vidusskolā - izbūvēja ventilācijas sistēmu.

Reihmane skaidroja, ka ar aizdomām par nelikumīgām darbībām CFLA tiesībsargājošajās institūcijās vērsās 2020. gada martā pēc šajā projektā veiktās pārbaudes.

Sāktajā kriminālprocesā CFLA ir lūgusi atzīt to par cietušo, lai tādējādi nodrošinātu finanšu līdzekļu atgūšanu.

Projektā šīs lietas kontekstā par ventilācijas sistēmu izbūvi par neatbilstoši veiktiem izdevumiem ir atzīti 120 565 eiro.

Kā liecina CFLA informācija, projekta "Krāslavas novada izglītības iestāžu infrastruktūras sakārtošana un mācību vides uzlabošana" kopējais finansējums ir 4 617 627 eiro, tajā skaitā ERAF līdzfinansējums 2 657 611 eiro.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu