Kāpēc Baiba Sipeniece-Gavare par savu liktenīgo vīrieti uzskata Andreju Ēķi?

Apollo.lv
Kāpēc Baiba Sipeniece-Gavare par savu liktenīgo vīrieti uzskata Andreju Ēķi?
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Zane Bitere/LETA

TV personība un radio balss Baiba Sipeniece-Gavare, viesojoties raidijumā "Pasaki to skaļi", nekautrējoties atklāj, ka liktenīgais vīrietis viņas dzīvē ir uzņēmējs un režisors Andrejs Ēķis. 

"Andrejs Ēķis ir liktenīgais vīrietis manā dzīvē. Ja es nebūtu satikusi Andreju, mana dzīve būtu pavisam savādāka izvērtusies. Tā ir ļoti liela veiksme, jo tu vari būt talantīgs cilvēks, bet tu neesi īstajā laikā un neesi saticies ar pareizajiem cilvēkiem," par veiksmīgo satikšanos stāsta Sipeniece-Gavare.

TV personība atklāj, ka ar Andreju Ēķi sastapusies filmas "Ceļojums uz Tukumu" filmēšanas laikā. 

"Tur bija šausmas. Man bija jālec ārā no braucošas mašīnas, bet Andrejs man teica tā: "Mums ir tikai viens dublis. Izlec smuki." Ja jūs man prasāt, kā tas bija, es saku, ka sāpīgi, bet tā kā es to izdarīju un nečīkstēju, Andrejam es iepatikos," smejas Baiba. 

Vēlāk Andrejs filmas pirmizrādē piegājis klāt Baibai un teicis, ka viņam būs televīzija un aicinājis Sipenieci-Gavari strādāt pie viņa: "Pēkšņi skatos, ir televīzija - "Picca TV" un tā pieder Andrejam Ēķim. Pēc kāda laika viņš mani atrada un tā es "Picca TV" taisīju kultūras sižetus."

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu