Pk, 8.12.2023.

"Varbūt tāpēc viņš aizgāja." UFC uzlecošā zvaigzne nosauc vienīgo cīkstoni, kurš varētu uzveikt Nurmagomedovu

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Habibs Nurmagomedovs
Habibs Nurmagomedovs Foto: Reuters/ScanPix

Populārais UFC cīkstonis Šons O'Malijs sarunā ar "YouTube" kanālu "Canal Encarada" nosauca cīkstoni, kurš, viņaprāt, varētu sagādāt problēmas bijušajam Dagestānas jaukto cīņas mākslu (MMA) spīdeklim Habibam Nurmagomedovam.

Kā zināms, Nurmagomedovs no cīņas sporta 2020. gadā pēc cīņas ar Džastinu Geidži aizgāja nepārspēts. Dagestānietis savas karjeras laikā bija uzvarējis visas 29 cīņas.

Nurmagomedova spējām pārvest cīņu parterī un dominēt tur atbildi nespēja atrast tādi MMA vieglā svara divīzijas spīdekļi kā Rafaels Dosanjoss, Konors Makgregors, Edsons Barbosa, Dastins Porjē un jau pieminētais Geidži.

O'Malijs uzskata, ka Nurmagomedova perfekto bilanci varējis apdraudēt tagadējais vieglā svara karalis, brazīliešu džiudžitsa meistars Čārlzs Oliveira.

"Ja Habibs reiz atgrieztos oktagonā, cīņa, kuru es gribētu redzēt, būtu pret Čārlzu Oliveiru. Es domāju, ka visus citus Habibs "samaltu". Manuprāt, Čārlzs ir vienīgais, kurš varētu Habibam sagādāt problēmas," norādīja O'Malijs.

Oliveira savā UFC karjerā ir izcīnījis 21 uzvaru un 19 no šīm cīņām ir noslēgušās priekšlaicīgi (nokauts/sāpju paņēmiens). Brazīliešu cīkstonis ir visaugstākā līmeņa džiudžitsa meistars, kurš kaut mazāko pretinieka kļūdu parterī nekavējoties var pārvērst sāpju paņēmienā.

Nurmagomedovs savas karjeras laikā un arī pēc tās lielākoties tika kritizēts par to, ka viņš tā arī nekad nestājās pretim augsta līmeņa džiudžitsa meistariem, kas viņam varētu sagādāt problēmas parterī. Arī O'Malijs norādīja, ka Oliveira, neskatoties uz faktu, ka brazīliešu cīkstonis tobrīd vēl nebija vieglā svara divīzijas pašā augšgalā, iespējams, "nobiedējis" Nurmagomedovu.

"Varbūt Habibs aizdomājās, ka negrib cīnīties ar šo čali. Varbūt tāpēc viņš aizgāja. Kas to lai zina? Bet tā būtu milzīga cīņa," norādīja cīkstonis.

Tāpat O'Malijs uzskata, ka Oliveira, neskatoties uz jostas pazaudēšanu svēršanās skandāla dēļ, joprojām ir vieglā svara čempions un MMA saime viņu par tādu arī uzskata.

"Visi zina, ka Čārlzs ir čempions. Tā tas vienkārši ir. Es domāju, ka visi uz viņu tā arī skatās. Es ceru, ka viņš nākamajā cīņā nopelnīs čempiona naudu, jo visi viņu par tādu uzskata," nobeigumā teica O'Malijs.

Oliveira savas profesionālās MMA karjeras laikā ir izcīnījis 33 uzvaras, piedzīvojot astoņus zaudējumus.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu