Lagzdiņam otrā vieta Eiropas U-23 čempionātā kanoe airēšanā

Roberts Lagzdiņš
Roberts Lagzdiņš Foto: Nina Jelenc Photography/Facebook

Roberts Lagzdiņš sestdien, 25. jūnijā, izcīnīja otro vietu Eiropas U-23 čempionātā kanoe airēšanā 1000 metru distancē.

Lagzdiņš finālā piekāpās tikai itālim Gabrielem Kazadei, finišējot pēc trim minūtēm un 55,280 sekundēm, par 4,117 sekundēm atpaliekot no čempiona.

Trešo vietu ieņēma čehs Jirži Minariks, kuru Lagzdiņš apsteidza par 0,224 sekundēm.

Jau ziņots, ka priekšsacīkstēs Lagzdiņš sasniedza rezultātu četras minūtes un 17,256 sekundes, kas bija piektais labākais un garantēja vietu A finālā.

Sestdien 200 metru distancē U-23 grupā kanoe airētājiem Ansis Grišāns uzvarēja savā pusfinālā un iekļuva finālā. Viņš distancē pavadīja 47,727 sekundes, tuvāko sekotāju bulgāru Preslavu Georgijevu apsteidzot par 0,265 sekundēm.

Smaiļotājs Jānis Kaurāts 200 metru pusfinālā junioriem ierindojās ceturtajā vietā un nopelnīja vietu B finālā. No trešās vietas un A fināla viņš atpalika 0,135 sekundes.

U-23 sacensībās smaiļošanā 200 metros Kristaps Laube savā pusfinālā ierindojās piektajā vietā un arī startēs B finālā.

Smaiļotāja Sammera Pojarkova sieviešu konkurencē pusfinālā ieņēma pēdējo vietu deviņu airētāju konkurencē un sacensības neturpinās.

Finālā 200 metru distancē juniorēm iekļūt neizdevās arī kanoe airētājām Viktorijai Paunei un Aleksandrai Počtarenko, kuras četru laivu konkurencē ierindojās ceturtajā vietā.