Sv, 14.08.2022.

Pelēka kleita un tetovēti viesi. Lietuviešu pāris pārsteidz ar neparastām kāzām

Apollo.lv
Pelēka kleita un tetovēti viesi. Lietuviešu pāris pārsteidz ar neparastām kāzām
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: kotryna_wellbeing/ Instagram

Lietuviešu pāris Kotrīna Nauseda un Artūrs Nauseds izvēlējās rīkot savdabīgu kāzu ceremoniju. Īpašajā dienā jaunus tetovējumus ieguva ne tikai jaunlaulātie, bet arī kāzu viesi, vēsta "Insider".

28 gadus vecā dzīvesstila medicīnas speciāliste Kotrīna 3. jūnijā intīmā ceremonijā salaulājās ar 31 gadu veco Artūru Nausedu. Lietuviešu pāris kopā dzīvo jau sešus gadus.

"Mēs saderinājāmies pēc trīs gadus ilgām attiecībām," stāsta Kotrīna. "Tas bija romantisks un emocionāls bildinājums Baltijas jūras krastā."

Kotrīna divas dienas pēc svinībām "TikTok" publicēja kāzu video. Daudzi sekotāji atzinīgi novērtēja Kotrīnas netradicionālo kāzu tērpu - garu, pelēku kleitu ar dziļu izgriezumu priekšpusē un zaļas augstpapēžu siksniņkurpes.

Sākotnēji Kotrīna kāzām bija izvēlējusies baltu kleitu, kuras dizains radīts, iedvesmojoties no slavenā modes zīmola "Dior". Pēc saderināšanās Kotrīna kāzām pasūtīja divus tērpus: baltu kleitu un pelēku kleitu, kura radīta, iedvesmojoties no kāda vācu dizainera.

Kotrīna atceras brīdi, kad viņa pirmo reizi ieraudzīja "Dior" kleitu:

"Drīz vien pēc iepazīšanās ar Artūru es internetā ieraudzīju elegantu, baltu vintāžas kleitu no "Dior" 2000. gada kolekcijas un pie sevis noteicu, ka kādu dienu tā būs mana kāzu kleita."

Tomēr, kāzām tuvojoties, Kotrīna jutās arvien nepārliecinātāka par savu izvēli. 

"Es uzvilku balto kleitu un nejutos labi," sacīja Kotrīna. "Dienu pirms kāzām abas kleitas parādīju savai labākajai draudzenei un lūdzu padomu. Kad jautāju, atbildi jau zināju."

@kotrynaska

The day I became wife vol.1

♬ Tušti Delnai - FOJE

Jautājuma uzdošana skaļi ļāva būt godīgai pret sevi.

"Brīvā, labas kvalitātes dabīgā auduma kleitā es jutos tā, kā līgavai vajadzētu justies savā kāzu dienā," sacīja Kotrīna, piebilstot, ka viņa neseko tradīcijām un pieņem holistisku dzīvesveidu. "Lai gan apziņa, ka vairs nepiepildīšu seno sapni, nebija viegla, savā kāzu dienā jutos brīnišķīgi."

Pēc zvēresta došanas Kotrīna un Artūrs viens otram uztaisīja tetovējumus.

Kotrīnas un Artūra kāzās piedalījās holistisko kāzu ceremoniju meistars. Holistiskās kāzu ceremonijas parasti mudina pārus pievērst uzmanību labsajūtai kāzu plānošanas laikā, un kāzu ceremonijā tiek iekļauti personiskie aspekti.

"Gatavojoties lielajai dienai un runājot ar holistisko kāzu ceremoniju meistaru, saņēmām piedāvājumu veikt rituālu, kas piešķirtu jēgu mūsu savienībai," atceras Kotrīna. "Piedāvātās idejas šķita pārāk banālas, tāpēc izdomājām savu."

Kotrīna un Artūrs viens otram uztetovēja viņu attiecībās zīmīgus simbolus.

"Mums abiem ir daudz tetovējumu, un māksla mums ir sirdij tuva, tāpēc ideja par simbola tetovēšanu radās ļoti ātri un dabiski. Mēs viens otram uztetovējām simbolu "222", kas nozīmē savienību gan Bībelē, gan numeroloģijā, un 2. jūnijā mēs oficiāli kļuvām par vīru un sievu."

@kotrynaska

How we became husband & wife vol.2

♬ Walk the Night - Retrospaction

Sieviete piebilst, ka ceremonijā pie tetovējumiem tika ne tikai jaunlaulātie, bet arī viesi. 

"Daudzi draugi, pat tie, kuriem nebija neviena tetovējuma, mūsu kāzās uztetovēja divus punktus. Visvairāk tetovējumu izveidoju es un Artūrs," stāsta lietuviete.

Uzfilmētajos kāzu kadros redzams, kā pāris dejo kopā ar viesiem, cieši apskāvušies kopīgi griež trīsstāvīgu kūku, un Artūrs demonstrē dīdžeja talantu. 

"Lai gan viņš nav dīdžejs, taču kādu laiku pirms kāzām to mācījās," stāsta Kotrīna. "Viņa rūpīgi izvēlētās un nozīmīgās dziesmas lika ikvienam justies brīvi un nepiespiesti."

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!  

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu