Bokseris Briedis, iespējams, kandidēs Saeimas vēlēšanās no partijas "Saskaņa" saraksta

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Latvijas bokseris Mairis Briedis
Latvijas bokseris Mairis Briedis Foto: Paula Čurkste/LETA

No partijas "Saskaņa" saraksta 14.Saeimas vēlēšanās varētu startēt arī bokseris Mairis Briedis, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Partijas līderis Jānis Urbanovičs nesniedza atbildi, vai Briedis būs partijas virzīto deputātu kandidātu rindās, vien norādīja, ka informāciju par boksera startēšanu vēlēšanās līdzās "Saskaņas" politiķiem nevar ne apstiprināt, ne noraidīt.

Partijas vadītājs skaidroja, ka vēlēšanu saraksti ir jau izveidoti, taču notiekot to apstiprināšana un parakstīšana, kas varētu noslēgties nākamās nedēļas sākumā, kad tie tiks iesniegti Centrālajā vēlēšanu komisijā.

Vienlaikus gan Centrālajā vēlēšanu komisijā aģentūru LETA informēja, ka līdz trešdienas vakaram sarakstu iesniegšanai pieteikusies arī "Saskaņa", to plānojot darīt pirmdien, 18. jūlijā, plkst. 15.

Vaicāts, vai partijas sarakstos šogad varēs redzēt tā dēvētos "leģionārus" jeb cilvēkus, kas līdz šim nav darbojušies partijā vai bijuši ar to saistīti, Urbanovičs pauda, ka "svešinieku nebūs".

Ar Briedi aģentūrai LETA pagaidām nav izdevies sazināties.

Briedis pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā tika kritizēts par to, ka sociālajos medijos publicēja ierakstu, kurā Krievijas izraisītajā karā Ukrainā "nenostājas nevienā pusē" un vainoja medijus karadarbības, viņaprāt, nepareizā atspoguļošanā. Tāpat Briedis ticis kritizēts arī par to, ka neatbalsta padomju armijai veltītā pieminekļa Uzvaras parkā nojaukšanu.

Briedis iepriekš saņēmis arī sabiedrības nosodījumu par to, ka sociālajos medijs dalās ar Baltkrievijas pašpasludinātā prezidenta Aleksandra Lukašenko un vakcīnskeptiķu video.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu