S, 20.08.2022.

VIDEO ⟩ Vecrīgā novērošanas kameras fiksē kadrus, kuros divas piedzērušās sievietes brauc ar elektroskūteri

LETA
Vecrīgā novērošanas kameras fiksē kadrus, kuros divas piedzērušās sievietes brauc ar elektroskūteri
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Rīgas pašvaldības policija Vecrīgā pieķērusi divas sievietes, kuras dzērumā braukušas ar elektroskrejriteni, informēja Valsts policija.

10.jūlija rītā Videonovērošanas centra darbinieki kamerās pamanīja divas sievietes, kuras, iespējams, alkohola reibumā mēģinājušas braukt ar vienu "Bolt" elektroskrejriteni. Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā ekipāža.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi sastapa kamerās redzamās sievietes un izskaidroja policijas ierašanās iemeslu.

Abas elektroskūtera braucējas atzina, ka esot lietojušas alkoholiskos dzērienus, pēc kā gribējušas aizbraukt uz kādu ēstuvi. Vienlaikus abas pārkāpējas pauda sašutumu, nesaprata policijas ierašanās iemeslu un uzskatīja, ka elektroskrejriteņa noteikumu pārkāpšana nav iemesls apturēšanai.

Video: Piedzērušās elektroskūtera vadītājas

Ņemot vērā to, ka apturētās sievietes atradās manāmā alkohola reibumā, uz notikuma vietu tika izsaukta Valsts policijas ekipāža, kurai abas personas tika nodotas turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Rīgas pašvaldības policija atgādina, ka Ceļu satiksmes likums nosaka aizliegumu vadīt elektroskrejriteni, ja vadītāja alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 0,5 promiles, kā arī elektroskūtera vadītājam aizliegts vest pasažieri.

Tāpat policija atgādina, ka pilsētā kārtība tiek uzraudzīta ne tikai ar policijas patruļām, bet arī caur videonovērošanas kamerām. Pēdējo dienu laikā tieši ar kameru palīdzību vecpilsētā pieķerti vairāki neapdomīgi elektroskrejriteņu vadītāji.

Video ar sieviešu pārkāpumu aplūkojams šeit:

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu