Sestdienas naktī apmaldījies jaunietis Rīgā staigā pa brauktuvi

Apollo.lv
Sestdienas naktī apmaldījies jaunietis Rīgā staigā pa brauktuvi
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Rīgas pašvaldības policija. Ilustratīvs attēls.
Rīgas pašvaldības policija. Ilustratīvs attēls. Foto: Evija Trifanova/LETA

Sestdien, 16. jūlijā, neilgi pēc pusnakts, patrulējot Sarkandaugavā, pie Rīgas pašvaldības policijas ekipāžas vērsās sieviete, kura norādīja, ka tepat pa brauktuvi staigājot kāds jaunietis, kurš izskatoties apmaldījies. Reaģējot uz situāciju, RPP darbinieki devās meklēt aprakstīto jaunieti.

Nedaudz tālāk likumsargi pamanīja aculiecinieces aprakstam atbilstošu puisi, kurš skaidroja, ka viņam ir auksti un vēlas pasēdēt operatīvajā transportlīdzeklī.

Pēc ilgas sarunas ar 18 gadīgo jaunieti, policijas darbiniekiem izdevās noskaidrot sastaptā puiša personas datus. Tāpat bija redzams, ka personai ir nervu sistēmas traucējumi. Jaunietis uz ielas atradās kreklā, šortos un čībās, rokās viņam bija rotaļlieta un izlādējies telefons.

Ņemot vērā personas uzvedību, uz notikuma vietu tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigāde, kura jaunieti apskatīja un konstatēja, ka personas hospitalizācija nav nepieciešama.

Pārbaudot puiša datus, noskaidrots, ka persona ir meklēšanā kā bezvēsts pazudušais, tādēļ sastaptais jaunietis tika nogādāts pie vecmammas Āgenskalnā.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu