Sv, 4.12.2022.

Saistībā ar emocionālu vardarbību pret bērnu Kalngales pludmalē VP meklē attēlā redzamo vīrieti

Apollo.lv
Saistībā ar emocionālu vardarbību pret bērnu Kalngales pludmalē VP meklē attēlā redzamo vīrieti
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Valsts policija

Valsts policijā tika saņemta informācija, ka šī gada 4. jūlijā Kalngales pludmalē, Carnikavas pagastā, Ādažu novadā pagaidām nenoskaidrots vīrietis, iespējams, veicis emocionālu vardarbību pret nepilngadīgu meiteni.

Vīrietis esot atpūties pludmalē ar diviem nepilngadīgiem bērniem – zēnu un meiteni. Pludmalē spēlējoties, meitene it kā esot iebērusi zēnam acīs smiltis, tad vīrietis, iespējams, zēna tēvs vai patēvs, ir sācis rupji lamāt meiteni, izteicis aizskarošas piezīmes, novedot meiteni līdz asarām. Notikums tika aprakstīts un publicēts arī sociālajos tīklos.

Saistībā ar iepriekš minēto gadījumu šā gada 8. jūlijā Valsts policijā saņemta informācija arī no Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Saulkrastu iecirknī tika sākts administratīvā pārkāpuma process saskaņā ar Bērnu tiesību aizsardzības likuma 81. pantu, kas nosaka atbildību par pamešanu novārtā, fizisku vai emocionālu vardarbību pret bērnu.

Valsts policijas rīcībā ir informācija, ka meitenīte pārvietojās ar rozā divriteni. Vīrieša personība šobrīd nav noskaidrota, iespējams, viņš ir bērnu tēvs vai patēvs, kā arī, iespējams, visi dzīvo vai uz laiku atpūšas pie vecāsmātes, kura dzīvo Kalngalē.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Saulkrastu iecirkņa amatpersonas lūdz palīdzību attēlā redzamā vīrieša personības noskaidrošanā. Ja kāda rīcībā ir informācija, kas sekmētu vīrieša personības vai atrašanās vietas noskaidrošanu, policija aicina ziņot, zvanot 67085986 vai 110.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu