"Rīgas" 3x3 basketbolisti Krūmiņa atgriešanās turnīru sāk ar neveiksmi

Edgars Krūmiņš aizsardzībā
Edgars Krūmiņš aizsardzībā Foto: FIBA.com

Latvijas 3x3 basketbola komanda "Rīga", kuras sastāvā ir Nauris Miezis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš un Artūrs Ausējs, piektdien turpināja Horvātijā notiekošo Lipikas "Challenger" sērijas turnīru ar panākumu.

Olimpiskajam čempionam Krūmiņam šis ir pirmais turnīrs kopš aprīļa, kad viņš guva rokas traumu.

Otrajā B grupas spēlē "Riga", kas turnīrā izsēta ar otro numuru, ar rezultātu 21:17 pārspēja beļģu kvartetu "Merksam" (7.).

Latvijas 3x3 basketbolisti izskaņā izsēja septiņu punktu pārsvaru, taču uzvaru nesošo punktu guva Ausējs, izcīnot uzvaru ar četru punktu pārsvaru.

Krūmiņš guva 12 punktus, Ausējs pievienoja septiņus, bet Čavars izcēlās ar diviem punktiem un sešām atlēkušajām bumbām.

Pretinieku rindās Jonass Foerts bija rezultatīvākais ar astoņiem gūtajiem punktiem.

Pirmajā mačā rīdzinieki ar rezultātu 20:21 zaudēja Serbijas vienībai "Krupanj" (14.).

Divas labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, izslēgšanas turnīram sākoties sestdien. Beļģijas un Serbijas vienības spēkosies pēdējā B grupas spēlē, pēc kuras noskaidrosies komandas, kuras iekļūs ceturtdaļfinālā.

Šajā "Challenger" sērijas turnīrā 16 komandas cīnās par divām ceļazīmēm uz Lozannas "Masters".

Līdz vasaras beigām "Rīga" FIBA turnīros piedalās bez Kārļa Paula Lasmaņa, kurš šobrīd spēlē ASV profesionālajā strītbola līgā "Big3".