"Rīga" 3x3 basketbolisti cieš zaudējumu Lipikas "Challenger" sērijas turnīra ceturtdaļfinālā

Latvijas 3x3 basketbolists Nauris Miezis
Latvijas 3x3 basketbolists Nauris Miezis Foto: FIBA.com

Latvijas 3x3 basketbola komanda "Rīga", kuras sastāvā ir Nauris Miezis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš un Artūrs Ausējs, sestdien Horvātijā cieta zaudējumu Lipikas "Challenger" sērijas turnīra ceturtdaļfinālā.

"Rīga" ceturtdaļfinālā ar 15:21 piekāpās D grupas labākajai vienībai "Ulaanbaatar" no Mongolijas.

Trešās minūtes vidū pēc Ausēja metiena caurgājienā un Krūmiņa izcīnītas atlēkušās bumbas un metiena grozā "Rīga" pirmo reizi izvirzījās vadībā ar 5:3.

Pēc tam Ausējs ar tālmetienu vēlreiz atguva vadību rīdziniekiem - 7:6, taču turpinājumā Mongolijas vienība ieguva pāris punktu pārsvaru, ko beigās vēl palielināja, cīņu priekšlaicīgi beidzot 46 sekundes pirms laika beigām ar Delgernjama Davāsambū caurgājienu.

Latviešiem Ausējs guva sešus punktus, Krūmiņš pievienoja piecus punktus un sešas atlēkušās bumbas, četrus punktus un sešas atlēkušās bumbas sakrāja Čavars, bet Miezis spēli pabeidza bez gūtiem punktiem, bet ar trim zem groziem izcīnītām bumbām.

Pretiniekiem deviņus punktus un sešas atlēkušās bumbas sakrāja Stīvs Sers, bet astoņus punktus - Davāsambū.

Jau ziņots, ka piektdien B grupas spēlēs "Rīga", kas turnīrā izsēta ar otro numuru, ar 20:21 zaudēja Serbijas vienībai "Krupanj" (14.) un ar 21:17 pārspēja beļģu kvartetu "Merksam" (7.).

Pēdējā B grupas spēlē Serbijas komanda bija pārāka pār beļģiem, grupu fāzi "Rīgai" noslēdzot otrajā vietā.

Olimpiskajam čempionam Krūmiņam šis ir pirmais turnīrs kopš aprīļa, kad viņš guva rokas traumu.

Šajā "Challenger" sērijas turnīrā 16 komandas cīnās par divām ceļazīmēm uz Lozannas "Masters".

Līdz vasaras beigām "Rīga" FIBA turnīros piedalās bez Kārļa Paula Lasmaņa, kurš šobrīd spēlē ASV profesionālajā strītbola līgā "Big3".