Madrides "Real" pārbaudes spēlē pārspēj "Juventus"

Spānijas futbola klubs Madrides "Real" sestdien ASV pilsētā Losandželosā izcīnīja uzvaru pārbaudes spēlē, kamēr citā mačā pie panākuma tika "Barcelona" futbolisti.

"Real" ar rezultātu 2:0 (1:0) izcīnīja panākumu pār Itālijas A sērijas futbola klubu Turīnas "Juventus" Turīnas "Juventus".

19.spēles minūtē vadībā izvirzījās madridieši, kad soda sitienu precīzi izpildīja Karims Benzemā.

"Real" savu pārsvaru dubultoja vien 69.minūtē. Ar precīzu sitienu pēc Hesusa Valjeho piespēles bumbu Turīnas vienības vārtos raidīja Marko Asensio.

Tikmēr citā pārbaudes spēlē vēl viens Spānijas futbola kluba "Barcelona" stājās pretī Ņujorkas "Red Bull" vienībai, panākumu ar rezultātu 2:0 (1:0) izcīnot komandai no Barselonas.

Piecas minūtes līdz pirmā puslaika izskaņai "Barcelona" vadībā izvirzīja Usmans Dembele, kurš guva vārtus pēc Rafinjas piespēles.

Tuvojoties spēles izskaņai, Ņujorkas vienība nopelnīja sarkano kartīti un turpināja spēlēt 11 vīru sastāvā, ko 87.minūtē izdevās izmantot "Barcelona". 2:0 panāca Memfiss Depajs.

"Barcelona" noslēgs gatavošanos jaunajai sezonai savā laukumā, uzņemot Meksikas klubu Mehiko "Pumas".