Intrigas, strīdi, kaislības un negaidīti pavērsieni. Šova "Slavenības. Bez filtra" jaunā sezona ir klāt

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Publicitātes foto/ Apollo.lv kolāža

Iemīļoto šovu zvaigžņu attiecību līkloči un karstas ballītes - kanāla STV Pirmā! realitātes šova "Slavenības. Bez filtra" jaunā sezona nāk ar pārsteigumiem. Šovam pievienosies tā dēvētā ballīšu karaliene, dejotāja un horeogrāfe Baiba Klints. Skatītājus turpinās priecēt arī Olga Kambala, Magone Šutoviene un Kiviču pāris.

Hiphopa dejotāja Baiba Klints plašāku atpazīstamību guva, burtiski satricinot internetu ar savu deju video, kā arī filmējoties populārā puertorikāņu mūziķa Daddy Yankee videoklipā. Viņas profesionalitāte un prasmīgie deju soļi izpelnījušies arī citu pasaules zvaigžņu atzinību - viņu slavējis pat Eminems un Kriss Brauns. Baiba mīl ceļot, izklaidēties un labprāt iepazīst cilvēkus, tāpēc jaunais ampluā kā "Slavenības. Bez filtra" ballīšu medniecei viņai piestāv patiesi lieliski.

Jau šova pirmajā sērijā Baiba ne tikai iepazīstinās ar sevi, bet rādīs klasi, sarīkojot pati savu ballīti, kurā paviesosies arī viņas labs draugs Markus Riva.

Foto: Publicitātes foto

Pēdējo gadu notikumi - šķēršļi attiecībās ar meitām, dzīve starp Latviju un Norvēģiju un nemitīgās negācijas - iedzinuši Andri Kiviču strupceļā un likuši vērsties pēc padoma pie ekstrasensa. Taču gaišreģa teiktais viņu pārsteidz nesagatavotu. Līdzās atbildēm uz tādiem aktuāliem jautājumiem kā, vai izdosies atkal būt kopā ar meitām un vai krāmēt ceļasomas, lai dotos prom no Latvijas, viņš paziņos, ka muzikantam esot uzlikts lāsts.

Vai tā varētu būt, ka kāds uzlicis ļaunu aci Andrim, un kā no tās tikt vaļā? Tāpat "Slavenības. Bez filtra" jaunajā sezonā skatītājiem būs iespēja uzzināt, kā patiesībā Andrim un Lienei Kivičiem gāja Amerikā. Kādās dēkās abi iekūlās un kā pēc atgriešanās abiem izdosies salāgot izklaides un ballītes ar meitiņas bērnudārza gaitām.

Foto: Publicitātes foto

Darbīgā lauku dāma Magone ir pārliecināta - kamēr nepārraus saites ar pagātni, nav iespējams spert drošu soli nākotnē. Tāpēc viņa, šiki sapucējusies, dodas pie Venta, lai beidzot nokārtotu sasāpējušos jautājumus par abu kopīgā dēla audzināšanu. Vārds pa vārdam, un lietišķi aizsāktā satikšanās beidzas ar koķetu peldi vietējā upē un amzierēšanos. Vai izrādīsies taisnība tiem, kas mēļo, ka veca mīlestība nerūs? Ja attiecībās ar Venti vēl iezogas liega dzirksts, tad šķiet, ka ar Žani gan jūtas nocietinājušās – Magone grasās mainīt uzvārdu un apņēmīgi turpina kārtot šķiršanās lietu tiesā.

Foto: Gatis Gierts

Efektīgā Olga Kambala jau izsenis sapņojusi par vizuālām pārvērtībām, un gulšanās zem ķirurga skalpeļa viņu nebiedē. Viņa pošas ceļā uz Turciju, lai Stambulas klīnikā operētu degunu un krūtis. Taču Kambalu pārim šis izrādās īpaši izaicinošs pārbaudījums - Olga ir tik satraukusies, ka abu starpā izceļas ne viens vien strīds. Olga pārmet vīram atbalsta trūkumu, kamēr Kasparu nogurdinājušas sieviņas emocijas. Kāda izskatīsies Olga pēc operācijas un cik smags būs atveseļošanās process? Šova skatītājiem būs iespēja dzīvot līdzi arī Olgas meitu savstarpējām attiecībām, būt klāt brīdī, kad uz ekrāniem iznāk filma par Kasparu Kambalu, kā arī baudīt iemīļotās ģimenītes košo sadzīvi.

Foto: Publicitātes foto

Slavenību attiecību līkloči un sabiedrības krējuma ballītes - realitātes šova "Slavenības. Bez filtra" jaunā sezona jau no 8. augusta, no pirmdienas līdz ceturtdienai 18.30 kanālā STV Pirmā!.

Foto: Realitātes šova "Slavenības bez filtra" jaunā sezona

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu