Pasaulslavenais šefpavārs Gordons Remzijs saņēmis kritiku no "TikTok" skatītājiem

Apollo.lv
Pasaulslavenais šefpavārs Gordons Remzijs saņēmis kritiku no "TikTok" skatītājiem
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: Ekrānuzņēmums no Tiktok video, kolāža

Gordons Remzijs ir vairāku restorānu ķēžu īpašnieks, slavens gan ar savām prasmēm virtuvē, gan arī ar vairāku kulinārijas šovu vadītāja un tiesneša lomu, bet pēdējā laikā auditorija viņu nosoda par darbībām interneta vidē.

Gordona Remzija asā mēle, skarbais tiešums nav noslēpums nevienam, kurš ir redzējis kādu kulinārijas raidījumu ar viņa dalību vai seko kādam no viņa sociālo tīklu kontiem, tomēr pēdējā laikā viņam tiek pārmests par saturu, ko šefpavārs publicē savu sociālo tīklu kontos. 

Vietnē "TikTok" slavenais šefpavārs ievietojis video, kur šķietami izvēlas no aploka jēru kaušanai. Video dzirdami arī paša pavāra komentāri: "Es jūs ēdīšu! Mmmm, ņam ņam ņam, kurš no jums dosies uz cepeškrāsni pirmais? Tu! [norādot uz konkrētu jēru] Krāsns laiks!"

Komentētāji šoreiz ir īpaši skarbi, uzsverot, ka šoreiz Remzijs ir pārkāpis visas robežas. Lietotāji raksta:

"Gordon, man šķiet, ka tev ir pienācis laiks atvilkt elpu no "TikTok"", "Es pat neesmu veģetārietis, bet šis ir ļoti skumji...". 

Bet nosodošo komentāru vidū atrodami arī aizstāvoši, piemēram, lietotājs Miča Franka raksta: "Cilvēki viņu nosoda, bet tajā pašā laikā iekožas dubultajā čīzburgerā".

Video: Gordona Remzija "Tik Tok" 

@gordonramsayofficial

The Lamb sauce was still not found in the making of this video…..

♬ original sound - Gordon Ramsay
Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu