Mazas meitenītes tēvs Bolderājā alkohola reibumā publiski atkailinās

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Attēls no notikuma vietas.
Attēls no notikuma vietas. Foto: Rīgas pašvaldības policija/Facebook

Kāds piedzēries vīrietis Rīgā, Bolderājā sabiedriskā transporta pietuvietā atkailinājies. Vīrietis tobrīd pieskatīja trīs gadus vecu meitenīti, vēsta Rīgas pašvaldības policija.

Ceturtdienas, 4. augusta, vakarā pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kādas aculiecinieces, kura skaidroja, ka Bolderājā vīrietis stiprā alkohola reibumā ar mazgadīgu meitu sēž sabiedriskā transporta pieturvietā.

Ierodoties norādītajā adresē, policijas darbiniekus sagaidīja vairāki aculiecinieki. Vīrietis atzinis, ka esot lietojis alkoholiskos dzērienus. Mēģinot piecelties kājās, pārkāpējs alkohola reibuma dēļ nespēja nostāvēt un atkal apsēdās.

Pārkāpējam bija grūtības atcerēties personas datus, arī meitas datus viņš nosaukt nespēja. Tomēr likumsargi no meitenes noskaidroja viņas vārdu un uzvārdu. Tāpat izdevās iegūt informāciju par bērna māti.

Notikuma vietā vīrietis atteicās veikt alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā un sāka lamāties bērna klātbūtnē ar cieņas aizskarošiem vārdiem, kā arī vēlāk publiski novilka bikses, tādējādi atkailinoties visu garāmgājēju priekšā.

Policija nolēma vīrieti nogādāt Tvaika ielā ekspertīzes veikšanai, kur viņam konstatēja alkohola reibumu. Savukārt meitene nogādāta pie mātes, kura kārtības sargus un meitu sagaidīja deklarētās dzīvesvietas adresē.

Pret bērna tēvu sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi - par nespēju pilnvērtīgi pildīt vecāku pienākumus un par sīko huligānismu.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu