Pk, 2.12.2022.

"Esam uzsākuši pāru terapiju." Lelde un Aivis Ceriņi atklāj savu attiecību aizkulises

Apollo.lv
"Esam uzsākuši pāru terapiju." Lelde un Aivis Ceriņi atklāj savu attiecību aizkulises
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

TV raidījumu un pasākumu vadītāji Lelde un Aivis Ceriņi intervijā žurnālam "OK!" atklāj savu attiecību aizkulises un to, ka uzsākuši pāru terapiju.

Jūsu gadījumā bija gana ilga draudzība līdz kāzām. Ko viens otrā "pārbaudījāt"?

Lelde: Šobrīd esam kopā 11 gadus, apprecējāmies, kad bija pagājuši septiņi. Īsā atbilde skanētu tā – dauzījāmies! Mēs iepazināmies ļoti jauni, un, lai gan ātri sākām dzīvot kopā, nešķita, ka šādi lēmumi jāsasteidz.

Aivis:

Godīgā atbilde drīzāk skanētu tā – tu nemaz neļāvi sevi bildināt!

Lelde: Nekad neesmu šaubījusies par mūsu attiecību dzīvotspēju un segumu, bet uz laulībām vairāk skatos kā juridisku nepieciešamību un iespēju skaistiem svētkiem. Laulības attiecību kvalitāti nemaina, toties bērnu ienākšana apgriež tās kājām gaisā.

Aivis: Katru vasaru vadu ap desmit kāzām un redzu, ka gana bieži pāriem ir līdzīgas sajūtas kā mums par laulībām. Ir kolosāli svinēt kopābūšanu ar saviem tuvākajiem cilvēkiem!

Par ko parasti ir jūsu strīdi?

Lelde: Pēdējo divu gadu laikā mūsu strīdi ir kļuvuši mazāk racionāli, vairāk emocijās balstīti. Bet pat dusmu karstumā cenšos atcerēties, ka šīs sakāpinātās emocijas patiesībā norāda uz mūsu vērtībām. Tās ir vajadzības, kuras nav piepildītas.

Aivis: Vērtīgi tomēr ir tas, ka mēs izrunājam visu, kas sasāpējis. Nepaturam sevī. Bet tas nenozīmē, ka man ir patīkami dzirdēt, kad tiek aizrādīts par gultas nesaklāšanu.

Lelde: Jā, bet jāatzīst, ka vienmēr jau neizdodas vienam otru strīda karstumā sadzirdēt. Mērķis ir viens – būt piepildošās partnerattiecībās, tomēr gadās, ka runājam katrs savā valodā.

Esam pieteikušies pāru terapijai. Mūsu draugu lokā tā ir kļuvusi par ierastu praksi, un, mūsuprāt, tā ir tikai normāla atbildības uzņemšanās par attiecību kvalitāti.

Kas laulībā ir tas grūtākais?

Lelde: Ne tik daudz laulībā, cik vispār attiecībās, – mācēt noturēt mēli aiz zobiem, kad tas nepieciešams, un izvērtēt, vai tas, ka es šobrīd gribu iedzelt, būs produktīvi vai vienkārši sabojās mums abiem dienu.

Aivis: Pieņemt, ka paradumus, kas tev otrā nepatīk, nevar tik ātri un vienkārši mainīt. Un vēl grūtāk pieņemt, ka arī pašam bieži vien ir jāpielāgojas.

Lelde un Aivis ir vecāki diviem bērniem - meitai Adelei un dēlam Francim. Pāris laulības gredzenus mija 2018. gada maijā. 

Visu interviju lasi žurnāla "OK!" jaunākajā numurā!

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu