"Lauku sētā darba daudz!" Jaunajā šova sezonā emocijas ņems virsroku - būs ķildas un intrigas, aprunāšana un citu nodošana

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Publicitātes foto

"Lauku sētā darba daudz!" – slavenais sauklis, ko nezina vien retais. Šogad pirmo reizi šovs "Lauku sēta" notiks Latgalē – šarmantā lauku dzīve, lauku idille, Latgales bagātība un krāšņums – tas viss pārpārēm būs skatāms jaunajā, 9.sezonā.

Šajā sezonā, pretstatā pērn redzētajam, "Lauku sēta" atgriezīsies pie saknēm – dalībnieki slauks govis un tīrīs cūku aizgaldus, ravēs dobes, kaplēs vagas un rīkos siena talku, būs arī randiņi dīķmalā.

12 šova dalībnieki sāks cīņu par galveno balvu - līdz pat 10 tūkstošiem eiro no "Banknotes". Arī šogad emocijas ņems virsroku – būs kašķi un intrigas, aprunāšana un citu nodošana. 

Šī sezona būs īsts emocionāls izaicinājums. Kāds uz "Lauku sētu" atbraucis nevis strādāt, bet līgaviņu meklēt, bet kas par to būs sakāms dāmām? Dalībnieku vidū būs arī lieli mutes brūķētāji, kuri grib uzkundzēties pārējiem, bet pārējie ar to nav mierā. Taču būs arī sirsnīgi notikumi, kad dalībnieki vēlēsies apsveikt savu komandas biedru dzimšanas dienā un kopā ar novadā pazīstamu kūku cepēju radīs lauku torti.

"Lauku sēta" ir viens no gaidītākajiem Latvijā radītajiem šoviem. Tā vadītājs ir kolorītais Jānis Rāzna: "Es kā raidījuma vadītājs ar lielu sajūsmu gaidu šo sezonu, jo tā notiek Latgalē – zilo ezeru zemē. Esmu gandarīts, ka dalībnieki ir lieliski un skatītājus sagaida satriecošiem notikumiem piepildīta sezona."

Pirmā epizode kanālā TV6 būs skatāma 26. augustā plkst. 21.00, bet nepacietīgākie fani varēs notikumiem sekot līdzi ātrāk nākamās paaudzes televīzijā "Go3" jau no 12. augusta.

Foto: "Lauku sēta" atgriežas

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu