S, 28.01.2023.

VIDEO ⟩ Iesita pa seju ar beisbola nūju. Divi autovadītāji uz Siguldas šosejas nesadala ceļu

Apollo.lv
Iesita pa seju ar beisbola nūju. Divi autovadītāji uz Siguldas šosejas nesadala ceļu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 8
Divi autovadītāji uz Siguldas šosejas nesadala ceļu.
Divi autovadītāji uz Siguldas šosejas nesadala ceļu. Foto: Ekrānuzņēmums no video

Uz Siguldas šosejas trešdien, 10. augustā, divi autovadītāji manevrējuši starp vienvirziena joslām, nevarot sadalīt šoseju un izraisot sadursmi. "Range Rover" vadītājs konfliktu risinājis ar spēku - otram autovadītājam iesitot ar beisbola nūju, vēsta raidījums "Degpunktā".

Strīds tika risināts ceļa malā - mikroautobusa vadītājs piegāja pie "Range Rover" automašīnas, no kuras izkāpa vīrietis ar beisbola nūju un iesita pa seju mikroautobusa vadītājam.

"Range Rover" vadītājs aizbēga no notikuma vietas pirms Ceļu policijas ierašanās.

Tiesu eksperts Oskars Irbītis, kas specializējas ceļu satiksmes negadījumu analīzē, norāda, ka nepareizi rīkojās abi vadītāji. Ekspertam šķitis, ka tas esot video no Krievijas, tāpēc notikušais Latvijā izbrīnījis.

Uzbrukums šoferim traktējams kā kriminālpārkāpums un ir attiecīgi sodāms. Saskaroties ar agresiju uz ceļa, ir jābremzē, jāstājas malā un jāizsauc Ceļu policija, norāda eksperts.  Atļautais braukšanas ātrums šajā šosejas posmā ir 110 kilometru stundā.

"Ir gadījumi, kad tas beidzas ar bojāgājušajiem," atzīst Irbītis.

Šajā gadījumā uzbrucējam paredzama kriminālatbildība par apzinātu miesas bojājumu nodarīšanu, kas var beigties ar reālu cietumsodu, spriež Ceļu satiksmes drošības eksperts.

Konfliktā cietušais nogādāts Gaiļezera slimnīcā, kur mediķi ar vairākām šuvēm sašuva beisbola nūjas pāršķelto zodu. Likumsargi izmeklē notiekošo un lemj par atbilstoša soda piemērošanu.

Video: Raidījuma "Degpunktā" sižets

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu