Eštons Kačers: Es nezināju, vai spēšu jebkad redzēt, dzirdēt vai staigāt

Apollo.lv
Eštons Kačers: Es nezināju, vai spēšu jebkad redzēt, dzirdēt vai staigāt
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Featureflash Photo Agency/ Shutterstock

Amerikāņu aktieris Eštons Kačers atklājis, ka pirms diviem gadiem saskāries ar autoimūno saslimšanu, kā rezultātā viņš nav spējis redzēt, dzirdēt un pat staigāt.

"Pirms diviem gadiem mani piemeklēja šī retā un dīvainā slimība vaskulīts, kas izslēdza manu redzi, dzirdi, manu līdzsvaru,"  šovā "Running Wild with Bear Grylls: The Challenge" atklāj 44 gadus vecais Kačers.

Vaskulīts ir heterogēnu autoimūnu slimību grupa, kas raksturojas ar primāru iekaisumu asinsvadu sieniņās. Vaskulītu gadījumā iekaisums parasti neskar vēnas.

"To pa īstam nevar novērtēt, kamēr tas nav pazudis," tā Kačers.

"Es nezināju, vai spēšu jebkad redzēt, dzirdēt vai staigāt. Man ir palaimējies, ka esmu dzīvs."

Aktieris norāda, ka pilnībā atveseļojies no šīs retās saslimšanas. 

Kutčers ir pārcietis veselības problēmas arī iepriekš. Gatavojoties tēlot Stīvu Džobsu filmā "Džobsi", aktierim atklāja pankreatītu. Šī diagnoze tika uzstādīta pat divas reizes. Tas notika pēc pārāk daudz burkānu sulas dzeršanas.

"Es centos iejusties Stīva Džobsa tēlā un dzīvot pēc viņa ēšanas paradumus un viņa uzvedību, un man stāstīja, ka viņš dzēris daudz burkānu sulas. Tāpēc es sāku dzert burkānu sulu bez apstāšanās," viņš stāstīja.

"Divas nedēļas pirms filmēšana man sāka sāpēt mugura. Pa nakti kļuva arvien sliktāk un sliktāk. Beigās es nonācu slimnīcā ar man iedeva maksimālo stipru zāļo devu, jo mans sāpes bija neizturamas," pieredzē dalās aktieris.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu