Naktī uz sestdienu iespējams vērot "zvaigžņu lietu". Dienā gaisa temperatūra sasniegs +30 grādus (1)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Navakun Kanoksang/Shutterstock

Naktī uz sestdienu, 13. augustu, varēs vērot "zvaigžņu lietu" un pilnmēnesi. Diena būs karsta, gaiss iesils līdz +30 grādiem, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs atzīmē, ka redzamību var traucēt vien neliels mākoņu daudzums valsts ziemeļos, kā arī migla atsevišķos rajonos.

Pastāv varbūtība, ka naktī uz sestdienu stundu pēc pusnakts mākoņi aizklās mazāk nekā 10% debesu.

Naktī uz sestdienu mākoņu debesīs būs maz un nokrišņi nav gaidāmi. Pūtīs lēns vējš, un atsevišķos rajonos veidosies migla. Gaisa temperatūra pazemināsies līdz +8…+13 grādiem, vietām piekrastē līdz +14…+16 grādiem.

Rīgā naktī debesis būs skaidras un nokrišņi nav gaidāmi. Pūtīs lēns vējš, un minimālā gaisa temperatūra būs +14…+16 grādi.

Sestdien dienā anticiklona ietekmē laiks būs saulains un sauss. Pūtīs lēns vējš, un gaiss visā valstī iesils līdz +24…+29°, bet vietām rietumos pat līdz +30°.

Rīgā dienā spoži spīdēs saule un nokrišņi nav gaidāmi. Pūtīs lēns vējš, un gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +27…+30°.

Dienas vidū un pēcpusdienā, spīdot saulei, ultravioletā starojuma intensitāte būs vidēji augsta, tādēļ iedzīvotāji tiek aicināti ilgstoši neuzturēties tiešos saules staros.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

Uz augšu