Sv, 10.12.2023.

Mediji: Ukraiņi sagrāvuši "Vagner" štābu Luhanskas apgabalā

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: AP/Scanpix

Ukrainas bruņotie spēki veikuši triecienu Krievijas algotņu formējuma "Vagner" štābam okupētajā Luhanskas apgabala Popasnā, ziņo "Radio "Brīvība"".

Radiostacija ziņo, ka fotogrāfiju ar štāba atrašanās vietu pirms dažām dienām publicējis kāds Krievijas kara korespondents.

Informāciju par triecienu "Vagner" štābam svētdien apstiprināja arī Krievijas kanāli vietnē "Telegram", kur arī publicētas fotogrāfijas ar iznīcināto štābu.

8. augustā par šo štābu rakstīja Krievijas kara korespondents Sergejs Sreda. "Telegram" viņš rakstīja, ka "atbraucu uz Popasnu, ierados "Vagner" štābā. Sagaidīja kā savējo. Izstāstīja daudz interesantus stāstus".

"Radio "Brīvība"" vēsta, ka vienā no viņa publicētajām fotogrāfijām redzams par Krievijas prezidenta Vladimira Putina pavāru dēvētais Jevgēņijs Prigožins, kuru uzskata par "Vagner" finansētāju, lai gan viņš pats to noliedz.

Fotogrāfija samulsināja daudzus prokrieviski noskaņotos, jo vienā no fotogrāfijām redzama norāde ar precīzu adresi tuvākajai bumbu patvertnei, kas ļauj precīzi identificēt "vagneriešu" atrašanās vietu.

Pēc informācijas par triecienu "Vagner" štābam, Sreda svētdien ir izdzēsis savu ierakstu par tā apmeklēšanu.

Krievijas medijos izskanējis, ka kopš trieciena Popasnā nav izdevies sazināties ar Prigožinu.

Žurnālists Deniss Kazanskis vietnē "Facebook" ziņoja, ka "Vagner" štābs iznīcināts ar precīzu raķešu artilērijas sistēmas "Himars" trāpījumu.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu