Četras Zodiaka zīmes, kuru miegu labāk netraucēt

Apollo.lv
Četras Zodiaka zīmes, kuru miegu labāk netraucēt
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: RazoomGame/ Shutterstock

Veselīgs miegs ir spēcīgas psihes atslēga. Dažiem miegs ir īpaši svarīgs, jo sapņu pasaulē tiek atgūts iekšējais miers. Astrologi iesaka četras Zodiaka zīmes labāk bez iemesla nemodināt, ja nevēlaties, lai pieceļas pūķis.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīri ir ļoti aktīvi un pozitīvi cilvēki, ar kuriem nekad nav garlaicīgi. Ņemot vērā viņu aktivitāti, ir ļoti svarīgi arī pienācīgi atpūsties. Miegs Ūdensvīriem ir ļoti svarīgs. Miega laikā nevajadzētu viņus pamodināt. Ūdensvīri miegā vislabāk jākrāj spēkus jaunai dienai. Ūdensvīri ir emocionāli, tādēļ, ja tomēr mēģināt traucēt viņu mierīgo miegu, tad no skandāla nevar izvairīties. Ja sadusmo Ūdensvīru, savaldīties viņam ir grūti.

ZIVIS

Miegs Zivīm ir ļoti svarīgs , jo viņām tas ir sava veida patvērums no ikdienas nepanesamās realitātes.  Ja jūs traucēsiet miegu un neļausiet izdzīvot sapņu dzīvi, tad nepatikšanas ir garantētas. Zivis dusmās mēdz būs neciešamas. Viņu sauciens būs kā visskaļākā sirēna, tāpēc labāk viņus nemodināt, bet gaidīt, kad viņi pamodīsies.

AUNS

Auns izceļas ar mierīgumu un vēlmi noskaņot apkārtējos cilvēkus uz tādu pašu miera vilni, taču tas neattiecas uz viņu vērtīgo miegu. Nedrīkst pārtraukt viņu sapņu skatīšanos bez īpaša iemesla - citādi Auns var kļūt kā velns . Ja tomēr nepieciešams pamodināt Aunu, tad nekavējoties ir vērts viņam izskaidrot konkrēto iemeslu.

LAUVA

Ja dzīve šķiet pārāk salda, varat droši pamodināt Lauvu, tad tik redzēsiet! Jebkurā citā brīdī Lauvas mīl uzmanību un cenšas būt pamanītas, taču bez kvalitatīva miega viņi vienkārši nespēs atjaunot savu emocionālo līdzsvaru un justies labi. Lai viņi pamostas paši.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu