Bēdīgi slavenais multimiljonārs Endrjū Teits bloķēts "TikTok" un "Meta" platformās

Apollo.lv
Bēdīgi slavenais multimiljonārs Endrjū Teits bloķēts "TikTok" un "Meta" platformās
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Uzņēmējs un satura veidotājs Endrjū Teits
Uzņēmējs un satura veidotājs Endrjū Teits Foto: @CultureCrave/Twitter.com

Bijušais profesionāls kikbokseris, uzņēmējs un satura veidotājs Endrjū Teits ticis bloķēts "Meta" platformās un "TikTok". Vīrietis ilgstoši ir nicinoši izteicies par sievietēm, vēsta medijs "Insider". 

"Meta" ir aizliegusi Teita "Facebook" un "Instagram" kontu, kurā viņa ikdienas gaitām sekoja četri miljoni sekotāju. Arī "TikTok" ir aizliedzis viņa kontu un vismaz vienu populāru Teita fanu lapu. 

"Meta" pārstāvis norāda, ka vīrieša konts tika aizliegts, jo viņš pārkāpis politiku attiecībā uz bīstamām organizācijām un personām, kā arī pārkāpis naida runas politiku.

Šis aizliegums esot pastāvīgs.

Savukārt no "TikTok" dzēsts Teita konts, kuram bija vairāk nekā 100 000 sekotāju un tika publicēti video, kurā Teits runā. Uzņēmuma pārstāvis skaidro, ka "sieviešu nīšana ir naidīga ideoloģija, kas netiek pieļauta "TikTok". Turpinās šāda satura izmeklēšana". 

"TikTok" izmanto tehnoloģiju, kas izdzēš pārpublicētos Teita video un atzīmē, lai tie neparādītos cilvēku laikjoslās. Izdzēsta arī Teita fanu lapa, kurai sekoja vairāk nekā 130 000 cilvēku. 

Pēdējo nedēļu laikā "TikTok" un "Instagram" Endrjū Teits ir redzams katrā otrajā video un ir kļuvis ne tikai par vienu no pazīstamākajiem, bet arī par vienu no pretrunīgākajiem tēliem šajās lietotnēs. Šī gada 26. jūnijā par sava superauto "Bugatti Chiron Pur Sport" novietošanu laukumā pie Brīvības pieminekļa Lielbritānijas multimiljonārs saņēma 55 eiro sodu.

Teita superauto ir viena no ātrākajām automašīnām pasaulē. Tā var sasniegt maksimālo ātrumu 489 km/h. Katra "Chiron Pur Sport" ir individuāli pielāgota katram īpašniekam, tāpēc nav divu vienādu šādu auto. Pasaulē saražoti tikai 60 eksemplāri. Auto vērtība ir ap 5,5 miljonu eiro.

35 gadus vecais Teits ir bijušais profesionāls kikbokseris, uzņēmējs un satura veidotājs, kurš savā dibinātajā "Hustlers University" vada tiešsaistes kursus par "moderniem ienākumu veidiem un bagātības radīšanu". Tāpat Teits sevi dēvē par īsto Džeimsu Bondu. Viņam pieder vairāk nekā 20 citu superauto.

Endrjū Teits sodu par auto novietošanu saņēma dienu pēc viena no vērienīgākajiem starptautiskajiem auto notikumiem - "OneLife Rally". Rallijs par sestās tūres sākumpunktu izvēlējās Rīgu.

100 modificēti superauto ar unikālu dizainu un sacīkšu braucēji no 30 pasaules valstīm tikās ar auto cienītājiem pasaulē vienīgajā atklātajā rallijā 25. jūnijā no 11. novembra krastmalā.

"Es ilgu laiku biju bez naudas. Savu pirmo miljonu es nopelnīju, kad man bija, teiksim, 27 gadi, un pēc tam, kad man bija 31, 32 gadi, man jau bija 100 miljoni, un pavisam nesen es kļuvu par multimiljardieri," stāsta Teits.

Saskaņā ar "Forbes" datiem Īlona Maska bagātība mērāma 250 miljardu ASV dolāru vērtībā, tāpēc, iespējams, Teits savu bagātību ir "izpušķojis". Tomēr "Essential Sports" lēš, ka viņa bagātību neto vērtība ir aptuveni 30 miljoni ASV dolāru.

Viņam bija diezgan veiksmīga kikboksa karjera. Teits ir izcīnījis četrus pasaules čempiona titulus divās dažādās svara kategorijās.

Pirmo reizi popularitāti ārpus sporta Teits guva, piedaloties 2016. gada Lielbritānijas raidījuma "Lielais brālis" ("Big Brother") sezonā, kas noslēdzās visai dramatiski.

Teits tolaik ieguva sliktu slavu un tika padzīts no raidījuma filmēšanas, jo internetā izplatījās video, kurā redzams, kā viņš ar siksnu sit sievieti.

Toreiz Teits apgalvoja, ka tā bijusi daļa no lomu spēles, kurai video redzamā sieviete bija piekritusi. Viņš arī sacīja, ka izmantojis filca, nevis ādas siksnu.

Savā paziņojumā sociālajā tīklā "Facebook" viņš sacīja: "Viņi izgrieza visu skaņu, jo video redzamā sieviete smējās. Un viņi nogrieza video beigas, kur viņa paņēma siksnu un sita mani, kamēr mēs abi smējāmies. Muļķīgi. Tas notika 2012. gadā."

Kādā intervijā Teitam jautāja, ko viņš domā par draudzeņu ceļojumiem bez dzīvesbiedra dalības tajos. Vīrietis pamatīgi aizsvilies, izsakot nicinošus, seksistiskus komentārus.

Viņa tvitera konts tika bloķēts 2017. gadā, bet tvīti vēlāk tika izdzēsti. Taču šī gada sākumā "Twitter" verificēja bēdīgi slavenā kikboksera kontu, kuru reiz tas bija aizliedzis, jo izrādījās, ka sociālo mediju uzņēmums ignorēja pats savus noteikumus.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu