VIDEO ⟩ Skandāls par Somijas premjeres ballēšanos: simtiem sieviešu publicē jautrus videoklipus, lai viņu atbalstītu (1)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums no video.

Simtiem somu sieviešu sociālajos tīklos ir publicējušas video, kurās viņas dejo un ballējas, atbalstot premjerministri Sannu Marinu pēc tam, kad viņa iekļuva skandālā par dejošanu privātmājas ballītē, vēsta medijs "The Guardian".

Video, kurās sievietes dejo un priecājas kopā ar draugiem, sociālajos tīklos ievietoti ar tēmturi "solidaritāte ar Sannu". Šādi video tika publicēti neilgi pēc tam, kad premjerministre saskārās ar kritiku par viņas uzvedību privātmājas ballītē.

Kritiķi sacījuši, ka video radīja jautājumus par viņas personīgo un politisko uzskatu. Premjerministra noraidīja apgalvojumus par narkotiku lietošanu ballītē, sakot, ka viņa ir veikusi narkotiku testu, kas tiks publiskos, kad tas kļūs pieejams, lai kliedētu apgalvojumus.

Viņa aizstāvēja savu pozīciju, sakot, ka nedarīja neko citu kā tikai "dejoja, dziedāja, apskāva draugus un dzēra alkoholu".

"Es ceru, ka 2022. gadā tiks pieņemts, ka pat lēmumu pieņēmēji dejo, dzied un dodas uz ballītēm," sacīja 26 gadus vecā Marina.

Atbildot uz to, simtiem sieviešu publicēja savus videoklipus ar dejošanu un dzeršanu.

"Apollo.lv" jau ziņoja, ka Somijas premjerministre Sanna Marina 19. augustā īpašā preses konferencē atzina, ka pēdējo dienu laikā viņai izteiktas smagas apsūdzības, tāpēc nolēmusi veikt testu par narkotisko vienu atrašanos organismā.

"Lai kliedētu visas spekulācijas, es šodien veicu testu [par aizliegto vielu atrašanos organismā], tā rezultāts būs zināms nedēļas laikā," sacīja premjere.

Viņa atkārtoti apliecināja, ka nav piedalījusies ballītēs, kur būtu lietotas narkotikas.

"Nekad neesmu lietojusi narkotikas, nekādas narkotikas," uzsvēra premjere.

Kā sacīja Marina, viņa lielāko daļu laika pavada darbā, tomēr viņai ir "cilvēciska nepieciešamība labi pavadīt laiku".

Valdības vadītāja gan atzina, ka jūtas nelāgi par to, ka video ar uzdzīves ainām nonākušas tīmeklī un medijos.

Vienlaikus viņa uzsvēra, ka pilsoņiem ir tiesības paust neapmierinātību ar politiķu uzvedību.

Sociālajos tīklos parādījušies video, kuros redzams, kā premjere izklaidējas kopā ar slavenībām.

Partijas "Īstie somi" priekšsēdētāja Rīka Purra intervijā laikrakstam "Helsingin Sanomat" pieprasīja, lai premjerei tiktu veikts narkotiku tests.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu