Iespējams, viltotā Turcijas laikrakstā ziņots par Ģirģena it kā noslēgtu vienošanos par matu transplantāciju. Policija to izmeklē

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Bijušais iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens.
Bijušais iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens. Foto: Zane Bitere/LETA

Iespējams, internetā izplatītas nepatiesas ziņas par bijušo iekšlietu ministru Sandi Ģriģenu (R), viltojot Turcijas avīzi. Valsts policija (VP) to pārbaudīs, politiķis vēsta sociālā tīkla "Facebook" kontā.

Politiķis norādījis, ka cits opozīcijas politiķis kopā ar paša organizēto grupu esot veicis Turcijas avīzes "primitīvu viltošanu", izplatot nepatiesu un apmelojošu informāciju par Ģirģenu.

Internetā izplatītajos attēlos redzams, ka kāda Turcijas laikraksta pirmajā lapā ietverta Ģirģena bilde ar nelielu parakstu par it kā noslēgtu vienošanos par matu transplantāciju ar kādu spa centru Turcijā.

Ģirģens esot atradis izdevuma oriģinālu un apgalvo, ka šādas publikācijas laikraksta oriģinālā nav.

Bijušais iekšlietu ministrs pauž, ka atbildē uz viņa iesniegumu VP Kriminālpolicijas pārvaldes Kibernoziegumu apkarošanas pārvalde informējusi, ka par šo gadījumu sākusi resorisko pārbaudi.

Ģirģens arī pieteicis kaitējuma summu 50 000 eiro, kuru "noziedznieku notiesāšanas un piedziņas gadījumā" viņš sola novirzīt bērnu namiem.

Gan Ģirģens, gan šajā nodarījumā vainotais otrs opozīcijas politiķis startē 14. Saeimas vēlēšanās.

Vēlēšanas paredzētas oktobra pirmajā dienā, sestdienā.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu