C, 30.11.2023.

FOTO ⟩ Otro reizi apprecējies aktieris Pāvels Prilučnijs

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 3
Foto: major__fan__love/Instagram

Krievijas aktieris Pāvels Prilučnijs Armēnijā apprecējis aktrisi Zepjuru Brutjanu.

Prilučnijs un Brutjana iepazinās seriāla "Būrī" uzņemšanas laukumā un vēlāk sociālajos tīklos sāka publicēt kopīgas fotogrāfijas.

Neskatoties uz acīmredzamo romantiku abu starpā, daudzi uzskatīja, ka attiecības abu starpā ir viltus.

"Starhit" raksta, ka kāzās piedalījās aptuveni 65 viesi. Viņu vidū varēja redzēt Stasu Mihailovu ar sievu Innu, Alekseju Čadovu, Motu un Iļju Gļiņikovu. Pasākumu organizēja Anna Gorodžaja, kura bieži rīko greznas kāzas slavenībām.

Fotoattēli no abu kāzām jau ir parādījušies sociālo tīklu vietnēs.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka Krievijas aktieris Pāvels Prilučnijs pārdevis savrupmāju, kuru iegādājās, būdams precējies ar aktrisi Agati Mucenieci.

Divus gadus Pāvels Prilučnijs nevarēja pārdot māju Truvilas ciemā Maskavas apgabalā, kur viņš iepriekš dzīvoja kopā ar Agati un abu bērniem, taču nu beidzot aktieris ir atradis pircēju. Pēc advokāta Sergeja Savenko teiktā, tagad 34 gadus vecais mākslinieks meklē jaunu savrupmāju.

"Ieņēmumi tiek ieguldīti jaunā mājā citā rajonā, mazākā. Droši vien Pāvelam un viņa jaunajai mīļotajai. Bijusī savrupmāja bija liela, paredzēta vecākiem ar diviem bērniem. Turklāt iepriekšējā mājā viss bija saistīts ar viņa pirmo sievu Agati. Šeit viņi pavadīja daudz laika, un pat pandēmijas laikā, kad grasījās šķirties, viņi tur dzīvoja kopā ar bērniem. Varbūt Pāvels nolēma sākt no nulles, tāpēc pārdeva māju. Savulaik viņš to iegādājās par 100 miljoniem rubļu (1 548 709,23 eiro)," stāstīja advokāts.

Atgādinām, ka aktrise Agate Muceniece un Pāvels Prilučnijs izšķīrās 2020. gadā. Viņu bērni - astoņus gadus vecais Timofejs un četrus gadus vecā Mia - dzīvo kopā ar māti un nedēļas nogales pavada pie tēva.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 3

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu