VIDEO ⟩ "Nevarēja attaisīt žokli." Jelgavā tiek nežēlīgi piekauta meitene (7)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Jelgavā nežēlīgi piekauta meitene.
Jelgavā nežēlīgi piekauta meitene. Foto: Ekrānuzņēmums no video

Kāda 12 gadus veca meitene Jelgavā tikusi nežēlīgi piekauta. Par viņu trīs gadus vecāka pusaudze ar kājām spērusi meitenei un centusies sist pa seju. Cietušās māte norāda, ka meitenes neesot bijušas pazīstamas, vēsta raidījums "Degpunktā".

Svētdien, 11. septembrī, 15 gadus vecā meitene ar kājām spēcīgi situsi jaunākajai meitenei, kura necentās aizstāvēties. Meitene tikai ar rokām aizsedza muti, lai netiktu izsisti zobi.

Kautiņš noticis kādā Lielās ielas pagalmā. Cietušās pusaudzes māte par notikušo uzzināja tikai divas stundas vēlāk, kad meita ar sadauzītu seju atnāca mājās.

Māte stāsta, ka meitene nevarēja parunāt un bija uztraukusies. Viņas seja bija uzpampusi, muti nevarēja atvērt, tāpēc steidzami braukušas uz medicīnas iestādi un izsaukušas policiju. 

"Šeit nevainīgs bērns tika pataisīts vainīgu, jo kāds kādam teica, ka mana meita par kādu esot kaut ko teikusi," skaidro Laura.

Viņa uzskata, ka meitas iekšējā pasaule un ticība labajam ir sabrukusi. Laura norāda, ka meitenes savā starpā nebijušas pazīstamas.

Policija ir noskaidrojusi uzbrucējas personību un visus lietas apstākļus. Saistībā ar notikušo ir sākts administratīvā pārkāpuma process, kā arī tiesu medicīnas ekspertīze. Lēmumu par sodu pieņems Administratīvā komisija.

Video: Raidījuma "Degpunktā" sižets

Komentāri (7)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu