Punnenovam teicams sniegums Šveices čempionāta mačā

Ivars Punnenovs
Ivars Punnenovs Foto: Edijs Pālens/LETA

Otrdien, 20. septembrī, "Lausanne" komandas uzvaru Šveices augstākās hokeja līgas (NL) mačā sekmēja Latvijas hokeja vārtsargs Ivars Punnenovs.

"Lausanne" izbraukuma spēlē ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 3:2) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Klotenes "Flyers".

Punnenovs tika galā ar 35 no 36 pretinieku metieniem, atvairot 97,22% ripu.

Ķēniņš laukumā bija 13 minūtes un 36 sekundes, izpildīja divus metienus pa vārtiem, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

CItā mačā uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas "Servette" viesos ar 5:2 (1:0, 2:1, 2:1) pārspēja pēdējo divu gadu čempioni "Zug". Latvijas hokejists laukumā bija sešas minūtes un 56 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Iepriekšējā sezonā NL otro reizi pēc kārtas uzvarēja "Zug" hokejisti, kuri finālsērijā ar 4-3 pieveica Cīrihes "Lions".