Pk, 8.12.2023.

Nosaukt gaidāmo bērnu mīļākās vārdā? "Maroon 5" līderis apsūdzēts krāpšanā

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Instagram/ behatiprinsloo, Ekrānuzņēmums

"TikTok" publiskots video, kurā kāda influencere apgalvo, ka viņai ar grupas "Maroon 5" līderu Ādamu Levinu bijis romāns. Situāciju komentējis arī mūziķis.

Samnera Stroha vietnē "TikTok" publiskojusi atmaskojošu video, kurā apgalvo, ka viņai bijis romāns ar "vīrieti, kurš ir precējies ar "Victoria's Secret" modeli". 

Kā zināms, Levins kopš 2014. gada ir laulībā ar modeli Behati Prinslū.

"Tolaik es biju jauna, naiva un, godīgi sakot, es jūtos ekspluatēta," video atklāj 21 gadu vecā sieviete. "Es tolaik nebiju "scēnā", tāpēc ar mani viegli varēja manipulēt."

Izdevumam "Page Six" Stroha norāda, ka abu romāns noticis pagājušajā gadā, kad viņa absolvēja koledžu.  Vaicāta, vai abu starpā bijušas seksuāla rakstura attiecības vai tā bijusi emocionāla krāpšana, modele apgalvo, ka viņu starpā bijusi fiziska tuvība. 

Stroha publiskojusi ekrānuzņēmumus ar it kā Levina sūtītajām ziņām viņai. "Šobrīd "Maroon 5" būtībā ir liftu mūzika, tāpēc esmu pārliecināta, ka visi zina, kas ir Ādams Levins," nievājoši izsakās Stroha.

Publiskotajās sarakstēs Levins it kā rakstot viņai: "Tas ir neticami, cik sasodīti seksīga tu esi. Tas ir satriecoši."

@sumnerstroh embarrassed I was involved w a man with this utter lack of remorse and respect. #greenscreen ♬ original sound - Sumner Stroh

Stroha atbildēja: "Es domāju tāpat. Redzēt tevi vaigā... Es nodomāju - ar mani ir cauri!" 

"Tu esi 50 reižu seksīgāka dzīvajā. Es arī, hahaha," atbild Levins.

Stroha apgalvo, ka abi tikušies aptuveni gadu un mūziķis atgriezies viņas dzīvē dažus mēnešus vēlāk, lai it kā viņai lūgtu atļauju nosaukt savu bērnu viņas vārdā. 

"Ok, nopietns jautājums. Man būs vēl viens bērns, un, ja tas būs zēns, es vēlos viņu nosaukt par Samneru. Vai tu būtu ar mieru? Es runāju nopietni," lasāms ziņā, ko saņēmusi Stroha.

Jāpiemin, ka Levins un Prinslū nesen apstiprināja, ka gaida trešo bērnu. Pāris jau ir vecāki piecgadīgajai Dastijai Rouzai un četrus gadus vecajai Džio Greisai. 

Stroha atzina, ka tobrīd jutusies kompromitēta un dusmīga. Viņa vēlējusies atrisināt šo situāciju privāti un nepublicēt šāda veida video, taču atklāj, ka viņu šantažējis draugs, piedraudot šo stāstu pārdot tabloīdiem. 

Reaģējot uz izskanējušajām apsūdzībām, Levins nāca klajā ar paziņojumu vietnes "Instagram" īsajos stāstiņos: "Par mani daudz kas tiek runāts, un es vēlos viest skaidrību. Es pieņēmu nepareizu lēmumu, runājot  flirtējošā manierē ar citiem cilvēkiem, kuri nav mana sieva. Man nebija romāna, taču neraugoties uz to, es pārkāpu robežu vienā no savas dzīves nožēlojamākajiem brīžiem. Bija reizes, kad tas kļuva nepiedienīgi. Es uzņemos atbildību, lai labotu šo situāciju ar savu ģimeni.

Mana sieva un ģimene ir vienīgās lietas, kas man patiešām rūp.

Būt tik naivam un stulbam, lai riskētu pazaudēt vienīgo, kas man patiešām nozīmē, bija lielākā kļūda, kādu esmu pieļāvis. Es nekad to vairs nepieļaušu. Es uzņemos pilnu atbildību. Mēs tiksim tam cauri. Un mēs tiksim tam cauri kopā," raksta mūziķis.

Foto: Ekrānuzņēmums
KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu