Egons Reiters ar sieviņu atklāti par slepenajām kāzām

Apollo.lv
Egons Reiters ar sieviņu atklāti par slepenajām kāzām
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Instagram/ zane_reitere

Radio balss un TV personība un Egons Reiters šajā vasarā iestūrēja laulības ostā. Kāzas bija īpašas ar to, ka neviens par tām nezināja. Pāris draugiem un radiem sarīkoja pārsteiguma kāzas. Nu Reiters žurnālam "Mans Mazais" pastāstīja par tām sīkāk.

Pastāstiet par savām slepenajām kāzām! Kā izlēmāt, ka vēlaties draugiem un radiem sagādāt šādu pārsteigumu? Un kāpēc tieši tagad, pēc 11 gadu kopā būšanas?

EGONS: Bijām domājuši, ka kaut kad jau vajadzētu apprecēties… Bet tas kaut kad visu laiku tika atlikts. Pasaules sajukšanas notikumi to visu pasteidzināja.

ZANE: Mans tētis pavasarī saslima ar kovidu un nokļuva slimnīcā… Un tad bija sajūta, ka mēs to precēšanos varam vilkt garumā nezin cik, bet gribas, lai arī vecāki ir kopā ar mums šajā dienā.

Bijām runājuši, ka vēlamies kāzas vasarā. Uzaicinājām draugus un radus uz Līgo svētkiem, bet viņus gaidīja pārsteigums – kāzu ceremonija jūras krastā.

Protams, bija daži, kas zināja par kāzām, citādi viņi nebūtu atbraukuši, bet, piemēram, Egona brālis nenojauta līdz pēdējam brīdim.

Man patīk pārsteigumi un gribējās, lai viesiem ir īpašas emocijas, nevis viņi jau iepriekš zinātu, ka šodien ir jābrauc uz kāzām.

Ko tad dāvinās? Kas jāvelk mugurā? Tad uzreiz ir citi uzstādījumi. Gribēju palauzt ierastos rāmīšus - ka šādi arī var svinēt kāzas. Ne vienmēr vajag ielūgumus ar zelta maliņu.

Radio balss un TV personība Egons Reiters ar sievu Zani ir kopā jau 11 gadus un ir vecāki diviem bērniem - meitai Elīzei (8 gadi) un dēlam Metjū Kristianam (2 gadi).

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka kāzas notikušas vasaras saulgriežos. Īsi pēc kāzām Egons stāstīja: "Uzaicinājām visus uz mūsu lauku māju Engures pusē ar domu, ka kopā svinēsim Līgo vakaru. Tā viņi, paši to nezinot, nokļuva mūsu kāzās."

Zane pēc kāzām pieņēma vīra uzvārdu. Pāris pastāstīja arī to, ka līgavas kleitu Zanei šuvis viņas tētis, profesionāls drēbnieks Aigars Lipsbergs.

Vairāk lasi jaunākajā žurnāla "Mans Mazais" numurā!

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu