Pk, 8.12.2023.

VIDEO ⟩ Irkutskas apgabalā mobilizējamais kara komisariātā atklājis uguni un sašāvis kara komisāru (4)

Ziņa papildināta plkst. 10.11
LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: @news_telegraf/"Twitter"

Irkutskas apgabala Ustjlimskā Krievijas dienvidaustrumos kāds vīrietis kara komisariātā atklājis uguni un sašāvis kara komisāru.

"Telegram" kanālos publicēts notikušā video. Tajā redzama neliela zāle, kurā uz skatuves stāv vīrietis, kas šauj uz cilvēku pie katedras. Sašautais nokrīt, bet zālē esošie bēg ārā no telpas.

Atšķirīgi avoti ziņo, ka pirms uguns atklāšanas šāvējs izsaucies "Neviens nekaros" vai "Tagad visi brauksim mājās". Videoierakstā šie vārdi nav dzirdami.

Notikušo apstiprinājis Irkutskas apgabala gubernators Igors Kobzevs, kurš informējis, ka sašautais kara komisārs atrodas reanimācijas nodaļā smagā stāvoklī.

Ziņu par citiem cietušajiem nav.

Portāls "Baza" ziņo, ka šāvējs ir aizturēts. Pēc aizturēšanas filmētā video vīrietis stāsta, ka ir 1997.gadā dzimis vietējais iedzīvotājs. "Baza" rīcībā esošā informācija liecina, ka viņš bija pakļauts mobilizācijai.

Jau vēstīts, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins trešdien izsludināja rezervistu mobilizāciju. Daudzviet Krievijā cilvēki izgājuši ielās, lai protestētu pret plānoto mobilizāciju, turklāt daudzi mobilizācijai pakļautie cenšas doties uz ārvalstīm, lai izvairītos no iesaukšanas dienestā un nosūtīšanas karot Ukrainā.

Komentāri (4)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu