Ķēniņam un Punnenovam zaudējums Šveices hokeja līgas mačā

Ronalds Ķēniņš
Ronalds Ķēniņš Foto: Lausanne Hockey Club/Facebook

Zaudējumu Šveices hokeja virslīgas (NL) spēlē otrdien piedzīvoja Latvijas vārtsargs Ivara Punnenova un uzbrucēja Ronalda Ķēniņā pārstāvētā "Lausanne" komanda, bet pie panākuma tika Denisa Smirnova klubs Ženēvas "Servette".

Lozannas hokejisti savā laukumā ar 0:4 (1:0, 1:2, 0:1) zaudēja Rapersvilas-Jonas "Lakers" komandai.

Ķēniņš šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 38 sekundes, no kurām četras minūtes un astoņās sekundes vairākumā. Viņa rēķinā viens metiens pa vārtiem, viens bloķēts pretinieku raidījums, divas soda minūtes un negatīvs lietderības koeficients -1.

Punnenovs šoreiz nebija pieteikumā.

Tikmēr pie uzvaras otrdien tika Smirnova pārstāvētā "Servette", kas ar 4:2 (0:0, 0:1, 4:1) pārspēja Langnavas "Tigers".

Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja vien 58 sekundes, statistikas rādītājos neizceļoties. Šoreiz ārpus pieteikuma palika "Tigers" uzbrucējs Oskars Lapinskis.

"Servette" ar 14 punktiem sešos mačos ir līgas līderi, bet "Lausanne" ar septiņiem punktiem ieņem 11.vietu 14 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā NL otro reizi pēc kārtas uzvarēja "Zug" hokejisti, kuri finālā ar 4-3 pieveica Cīrihes "Lions".