"Man mīlestību bija ļoti daudz." Dziedošais aktieris Juris Hiršs atklāj savus mīlas līkločus

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Paula Čurkste/LETA

Dziedošais aktieris Juris Hiršs intervijā žurnālam "Patiesā Dzīve" patiesi, taču ar humoru pastāsta par savu mīlas dzīvi, kas neapšaubāmi bijusi skaista, taču vienlaikus ērkšķaina.

Aktieris atklāj, ka viņu pamatoti uzskatīja par brunču mednieku. Bet pirmā mīlestība Jura sirdī iekrita pavisam agrā bērnībā.

"Nolēmu precēties četru gadu vecumā – ar sētnieci Ceriņtanti. Mamma neiebilda, bet Ceriņtante nesagaidīja manu pilngadību, diemžēl es kļuvu atraitnis jau septiņu gadu vecumā," atceras Nacionālā teātra aktieris.

Viņš uzsver, ka viņam vienmēr patikušas meitenes: "O, cik sevi atceros, man ir patikušas meitenes, un tas man ir tikai normāli.

Man mīlestību bija ļoti daudz, jau bērnībā – ļoti traģiskas un nelaimīgas.

Sestajā klasē mammai paziņoju, ka taisīšu pašnāvību. Mamma prasīja, kas tā par meiteni, es pastāstīju, un viņa teica – jā, viņas dēļ var, es tevi saprotu, viņa ir tā vērta. Tikai vaicāja, kad esmu izlēmis to darīt. Man uzreiz tā kā negribējās, drusku bail bija, teicu, ka uz Oktobra svētkiem. Kad tie pienāca un bija jāpilda solījums, es, paldies dievam, matemātikā biju nesekmīgs un mammai teicu – nevaru aiziet, pirms atzīme nav izlabota. Kamēr tiku galā, bija jau cita mīlestība. Es vienmēr iemīlējos ļoti dziļi un smagi."

Kā zināms, Juris Hiršs jau daudzus gadus dzīvo laimīgi ar savu otro sievu, televīzijas režisori Lauru Hiršu, kuru ieraudzījis kādā televīzijas projektā. Abi ir vecāki diviem dēliem - Robinam un Jurģim. Hiršam no pirmās laulības ir dēls Eduards, savukārt Laurai no iepriekšējām attiecībām - dēls Ivars.

Savulaik Hiršs uzsvēra, ka viņa sieva ir arī viņa vienīgais, labākais draugs.

Vairāk lasi žurnāla "Patiesā Dzīve" jaunākajā numurā.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu