P, 11.12.2023.

"Devos pūķim pašā rīklē." Žaklīna Cinovska devusies uz kara plosīto Ukrainu (5)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Facebook/ Jacquelina Cinovska Žaklīna

TV režisore un producente Žaklīna Cinovska (55) jau vairākas nedēļas uzturas Ukrainā, lai filmētu dokumentālo filmu, taču "drošības apsvērumu dēļ" sociālajos tīklos paziņojusi tikai tagad, vēsta viņas ieraksts "Facebook".

Sākotnēji viņa plānojusi iestāties Zemessardzē, bet tomēr izdomājusi citādi pielietot savas zināšanas, pieredzi un patriotismu: "Ņemot vērā apstākļus, nolēmu un devos pūķim pašā rīklē, aizstūrēju līdz Ukrainai!"

Viņa paskaidro arī vairāk par savu izvēli: "Kāpēc? Vienkārši. Izdomāju darīt to, kas man šķiet vispareizākais- veidot filmu ciklu (šoreiz dokumentālo) par šodienas apstākļiem Ukrainā. Nu un tagad… jau vairākas nedēļas esmu te - Ukrainā.

Sorry, mani zaķīši, kad nepateicu Jums uzreiz, bet kā man te brīdināja- tas esot drošības dēļ. ( neticēju savām ausīm, bet sapratu, ka, lai arī kāds ir mans optimisms, bet karš ir karš un kara zona, tas ir nopietni)."

Viņa savā ierakstā atklāj, ka materiāla lielākā daļa ir safilmēta: "Nu esmu drošākā joslā, varu to atklāt. Ko te piedzīvoju.. par to tuvākā laikā."

Viņa arī atgādina visiem doties uz Saeimas vēlēšanām sestdien, 1. oktobrī: "Pēc tik daudzām intervijām/sarunām ar šo lielisko ukraiņu tautu tagad zinu un jūtu līdz pēdējai savai šūniņai, ko nozīmē savas valsts brīvība!"

Komentāri (5)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu