Savickis atstājis Latvijas Tenisa savienību

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Juris Savickis
Juris Savickis Foto: Edijs Pālens/LETA

Bijušais Latvijas Tenisa savienības (LTS) prezidents Juris Savickis ir pametis organizācijas valdi, aģentūrai LETA apstiprināja LTS ģenerālsekretārs Konstantīns Zasjadko.

Septembrī norisinājās LTS biedru kopsapulce, kurā par jauno LTS prezidentu tika ievēlēts tenisists Ernests Gulbis. Savickis pēc tam vēl saglabāja vietu valdē, taču viņam tā bija jāpamet līdz 1.oktobrim.

"Jā, šobrīd viņš ir uzrakstījis iesniegumu par izstāšanos no valdes un tās sastāvā vairs nav," apstiprināja LTS ģenerālsekretārs, šobrīd noraidot iespēju, ka Savickis varētu kļūt par organizācijas goda prezidentu.

Tāpat viņš atklāja, ka pagaidām LTS valde būs septiņu locekļu sastāvā, taču tuvākajā laikā ir paredzēts kongress, kurā, iespējams, tiks ievēlēts jauns valdes loceklis.

"Drīzumā būs kongress, kurā būs jaunas vēlēšanas," viņš piebilda. "Šis bija ārkārtējais kongress, kurā tika ievēlēts jauns prezidents, bet šajā kongresā tiks ievēlēta jauna valde."

Aprīlī veiktie grozījumi Sporta likumā liedz Latvijas sporta federāciju valdēs amatu ieņemt bijušajiem Valsts drošības komitejas (VDK) darbiniekiem vai ziņotājiem, tādējādi Savickim amats LTS bija jāatstāj līdz 1.oktobrim. Pretējā gadījumā federācijai varēja tikt atņemts atzītās federācijas statuss un valsts finansējums.

Savickis LTS prezidenta amatā bija kopš 1998.gada.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu