Pirmdien spēcīgā vēja dēļ uz vairākām automašīnām uzkrituši koki

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Carlos Amarillo/Shutterstock

Pirmdienas, 3. oktobra, vakarā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) devies jau uz pieciem izsaukumiem, kuros ziņots par vēja nolauziem kokiem, kas uzkrituši uz automašīnām.

VUGD mikroblogošanas vietnē "Twitter" izplatīja aicinājumu šovakar īpaši rūpīgi izvērtējiet, kur novietot savu automašīnu, jo jau piecas reizes Rīgā dienests devies uz izsaukumiem, kuros koki ir uzkrituši uz automašīnām.

Tikmēr kopumā šovakar VUGD devies uz vairāk nekā 30 izsaukumiem, lielākoties Vidzemē un Rīgā, novēršot vēja radītus postījumus.

Kā ziņots, pirmdien pēc plkst.16 novērojumu stacijā Rīgas centrā ziemeļu vējš brāzmās pastiprinājās līdz 25 metriem sekundē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Tas ir lielākais Latvijā reģistrētais vēja ātrums kopš šā gada aprīļa sākuma.

Daugavgrīvā fiksētas vēja brāzmas līdz 21 metram sekundē, savukārt citās novērojumu stacijās Latvijā ziemeļvēja ātrums brāzmās nav pārsniedzis 20 metrus sekundē.

Brīdinājums par spēcīgu vēju galvaspilsētā un citviet Rīgas līča piekrastē spēkā līdz otrdienas rītam. Visā valsts austrumu pusē līdz otrdienas rītam spēkā dzeltenā līmeņa brīdinājums par lietavām.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu