Pk, 9.12.2022.

"Vairs neatšķiru cilvēku sejas." Aktieris Uldis Dumpis atklāti par veselības problēmām

Apollo.lv
"Vairs neatšķiru cilvēku sejas." Aktieris Uldis Dumpis atklāti par veselības problēmām
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Uldis Dumpis
Uldis Dumpis Foto: Sintija Zandersone/LETA

Latvijas Nacionālā teātra aktieris Uldis Dumpis nupat atzīmēja savu 79. dzimšanas dienu. Neskatoties uz cienījamo vecumu un redzes problēmām, aktieris piekritis filmēties seriālā "UgunsGrēks. Atgriešanās."

Tiesa, kā viņš pats saka izdevumam "Privātā Dzīve", seriālā filmēsies tikai nedaudz. Jau pirms četriem gadiem redzes pasliktināšanās dēļ viņš uzrakstīja atlūgumu, jo, pat kāpjot uz skatuves, aktieris vairs nejutās droši.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka pagājušajā nedēļā varoņu un seriāla veidotāju vērtējumam tika nodota pirmā seriāla "UgunsGrēks. Atgriešanās" pirmizrāde. Arī Dumpis uz to ieradās un viņu ar auto atveda sieva televīzijas režisore Daina Dumpe. 

"Vairs neatšķiru cilvēku sejas. Tos, ar kuriem esmu strādājis laikā, kad vēl redzēju, protams, labi atpazīstu pēc balss.

Bet tādus, ar kuriem esmu komunicējis beidzamo divu triju gadu laikā, vairs ne," sarunā ar izdevumu "Privātā Dzīve" atklāts bija aktieris.

Viņš vairs nevarot lasīt un daudzas lietas tagad darot daudz lēnāk, taču esot samierinājies, ka redzes zudums esot neatgriezenisks process.

Foto: "UgunsGrēka" pirmās sērijas skatīšanās

Vairāk lasi izdevuma "Privātā Dzīve" 4. oktobra numurā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu