VIDEO ⟩ "Jūs debili esat?" Gailītis atkal "aiziet pa gaisu" "VEF Rīga" minūtes pārtraukumā (1)

"VEF Rīga" galvenais treneris Jānis Gailītis FIBA Čempionu līgas spēlē basketbolā starp "VEF Rīga" un Francijas "SIG Strasbourg" komandām "Arēnā Rīga". Foto: Paula Čurkste/LETA

Otrdien, 11. oktobrī, Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas mačā uz saviem spēlētājiem pamatīgi sakliedza "VEF Rīga" galvenais treneris Jānis Gailītis.

F grupas mačā "VEF Rīga" ar 59:88 (18:25, 11:22, 17:27, 13:14) piekāpās latvieša Mārča Šteinberga pārstāvētajai Spānijas komandai Manrezas "Baxi".

Jānis Gailītis reizi pa reizei minūtes pārtraukumos ļauj vaļu emocijām, lai sapurinātu savus spēlētājus. Pērn par interneta hitu kļuva Gailīša eksplozija uz kādu no savas komandas leģionāriem, kad treneris uz konkrēto spēlētāju bļāva, izmantojot lamuvārdus gan angļu, gan krievu valodā.

Aizvadītajā Čempionu līgas mačā Gailītis atkal ķērās pie visai skarbiem vārdiem, lai mēģinātu sapurināt savus spēlētājus.

Piezīme - video dzirdama necenzēta leksika.

Pēc divām spēļu kārtām pa divām uzvarām ir "Sporting" un "Baxi", pa diviem zaudējumiem - "VEF Rīga" un CSP.

Čempionu līgas formāts arī šogad palicis nemainīgs - 32 komandas sacenšas astoņās grupās pa četrām vienībām. Grupu uzvarētājas uzreiz iekļūst astotdaļfinālā, bet otrās un trešās vietas ieguvējas 2023.gada janvārī cīnīsies "play-In" sērijā.