Lūdz tiesāt sievieti, kura jūlijā izraisīja traģisko avāriju uz Liepājas šosejas

LETA
Lūdz tiesāt sievieti, kura jūlijā izraisīja traģisko avāriju uz Liepājas šosejas
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
8. jūlijā notika smags ceļu satiksmes negadījums uz Liepājas šosejas Mārupes novadā.
8. jūlijā notika smags ceļu satiksmes negadījums uz Liepājas šosejas Mārupes novadā. Foto: Jānis Škapars/TVNET

Šovasar uz Liepājas šosejas notika liels ceļu satiksmes negadījums, kurā dzīvību zaudēja divi cilvēki. Saistībā ar to, daudznozaru specializētā prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, lūdzot tiesāt sievieti par traģēdijas izraisīšanu, pavēstīja prokuratūra.

8. jūlijā Babītes pagastā kāda 1987. gadā dzimusi sieviete ar viltotu autovadīšanas apliecību vadīja transportlīdzekli "Chrysler Sebring" pa autoceļu Rīga-Liepāja un, veicot apdzīšanu, izraisīja sadursmi ar tajā pašā virzienā braucošu kravas auto "Mercedes Benz Actros" savienojumā ar puspiekabi un pretējā virzienā braucošu degvielas vedēju "Scania".

Transportlīdzekļu sadursmes rezultātā "Scania" iebrauca pretējā braukšanas kustības joslā, kur notika sadursme ar automašīnu "Renault Espace".

Pēc sadursmes "Scania" apgāzās un tās cisterna uzkrita virsū automašīnai "Volvo XC90". Ceļu satiksmes negadījuma vietā no gūtajiem miesas bojājumiem mira automašīnu "Renault" un "Volvo" vadītāji.

Pirmstiesas izmeklēšanā noskaidrots, ka apsūdzētā sieviete transportlīdzekli vadīja bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Valsts policijas darbiniekiem viņa uzrādīja viltotu Ukrainas vadītāja apliecību, kas izdota it kā uz viņas vārda.

Lieta izskatīšanai nodota Rīgas rajona tiesai.

Sieviete apsūdzēta pēc diviem Krimināllikuma pantiem, proti, par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, ja tā izraisījusi divu vai vairāku cilvēku nāvi, kā arī par viltota dokumenta izmantošanu.

Jau ziņots, ka minēto sadursmju rezultātā pieci cilvēki guva dažādas traumas un no "Scania" cisternas izlija aptuveni 20 tonnas degvielas.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu