Rubīns AHL sezonas pirmajā mačā gūst vārtus

Kristiāns Rubīns
Kristiāns Rubīns Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas aizsargs Kristiāns Rubīns piektdien atzīmējās ar gūtiem vārtiem Amerikas Hokeja līgas (AHL) sezonas pirmajā spēlē, viņa pārstāvētajai Belevilas "Senators" komandai svinot uzvaru izbraukumā.

"Senators" viesos pagarinājumā ar 6:5 (1:1, 3:1, 1:3, 1:0) uzvarēja Lavālas "Rocket" komandu.

Rubīns vārtus guva 33.minūtē, panākot vadību ar 3:1.

Viņš divreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, kas beidzās bez vārtu zaudēšanas un tika pie +/- rādītāja +1.

Citā spēlē vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Ebotsfordas "Canucks" izbraukumā cieta sagrāvi, ar 2:8 (2:3, 0:3, 0:2) piekāpjoties Ontario "Reign".

Šilovs laukumā uz maiņu tika uz piecām minūtēm un 54 sekundēm, kuru laikā atvairīja divus no trim metieniem, kamēr viņa nomainītais Kolins Dilija tika galā ar 36 no 43 metieniem.

Vēl Providensas "Bruins" bez Eduarda Tralmaka sastāvā viesos ar 3:1 (3:0, 0:1, 0:0) pārspēja Bridžportas "Islanders".