Pabeigta apkures pieslēgšana RNP apsaimniekotajām ēkām

LETA
Pabeigta apkures pieslēgšana RNP apsaimniekotajām ēkām
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Radiators. Ilustratīvs foto.
Radiators. Ilustratīvs foto. Foto: Shutterstock

Pabeigta apkures pieslēgšana SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) apsaimniekotajām ēkām, informēja uzņēmuma pārstāve Una Grenevica.

Apkures pieslēgšana tika sākta 10.oktobrī, bet pabeigta aizvadītās nedēļas beigās.

Pēc līdzšinējās pieredzes uzņēmuma apsaimniekošanā esošo māju apkures sistēmu atgaisošanas un stabilizācijas darbi aizņem līdz divām nedēļām, tomēr atsevišķās dzīvojamās mājās šis termiņš var būt ilgāks un ilgt pat mēnesi, ja atgaisošana jāveic atkārtoti.

Apkures sistēmu atgaisošana aizņem vairāk laika arī tādās situācijās, ja dzīvokļos ir notikusi nesaskaņota un apkures sistēmai neatbilstoša pārbūve.

Kā uzsver RNP, mājas ir aprīkotas ar automātiskiem siltummezgliem, kas reaģē uz āra temperatūru. Ja gaisa temperatūra paaugstinās līdz plus 12 grādiem, siltuma padeve tiek pārtraukta, tāpēc, paaugstinoties gaisa temperatūrai, nav jāuztraucas, ka radiatori paliek vēsi.

Apkures pieslēgšana nenozīmē, ka uzreiz visos dzīvokļos ir pilnībā komfortabla temperatūra. Lai to nodrošinātu, jāveic apkures sistēmas stabilizācija, kas vēl turpinās.

Pašvaldībai piederošā RNP apgrozījums 2021.gadā bija 61,603 miljoni eiro miljoni eiro, kas ir par 7,3% vairāk nekā 2020.gadā, kā arī kompānija guva peļņu 4,222 miljonu eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina "Firmas.lv".

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu