Punnenovam 21 atvairīts metiens zaudējumā Šveices čempionāta spēlē

Ivars Punnenovs
Ivars Punnenovs Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas vārtsargs Ivars Punnenovs piektdien Bīlē Šveices hokeja virslīgas (NL) spēlē atvairīja 21 metienu, taču viņa un uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā "Lausanne" piedzīvoja zaudējumu.

"Lausanne" izbraukumā ar 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) piekāpās "Biel-Bienne" hokejistiem.

Punnenovs atvairīja 11 no 25 metieniem un 45.minūtē pēc ceturtajiem zaudētajiem vārtiem tika nomainīts, viņa dublierim Tobiasam Štefanam tiekot galā ar visiem pieciem mājinieku metieniem.

Ķēniņš deviņās minūtēs un 16 sekundēs tika pie +/- rādītāja -1.

Citā mačā uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas "Tigers" izbraukumā ar 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) piekāpās Cīrihes "Lions".

Latvijas hokejists 12 minūtēs un 46 sekundēs laukumā nopelnīja divas soda minūtes, kuru laikā mājinieki guva pirmos vārtus, kā arī bloķēja divus pretinieku metienus.

Pirmajā vietā ar izcīnītiem 30 punktiem 13 spēlēs joprojām atrodas Denisa Smirnova pārstāvētais klubs Ženēvas "Servette". "Lausanne" ar 14 punktiem 14 spēlēs ierindojas desmitajā pozīcijā, bet "Tigers" ar 13 punktiem 14 mačos ir 12.vietā 14 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā NL otro reizi pēc kārtas uzvarēja "Zug" hokejisti, kuri finālā ar 4-3 pieveica Cīrihes "Lions".