O, 28.11.2023.

"Esmu iztērējis gandrīz 10 miljonus, lai būtu skaidrā." Seriāla "Draugi" zvaigzne Metjū Perijs par cīņu ar atkarībām

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: s_bukley/Shutterstock

Amerikāņu aktieris, seriāla "Draugi" zvaigzne Metjū Perijs (53) jaunākajā intervijā "The New York Times" atklāti runā par cīņu ar atkarībām.

Lai uzveiktu alkohola un narkotiku atkarību, viņš iztērējis teju 10 miljonus ASV dolāru (aptuveni 10 miljoni eiro). Intervijā "The New York Times" Perijs sacīja, ka jau 18 mēnešus nelieto apreibinošas vielas. "Visticamāk, es esmu iztērējis 9 miljonus ar kaut ko, lai būtu skaidrā," aplēsa Perijs.

53 gadus vecais aktieris nesen detalizēti aprakstīja savu gadiem ilgo vēsturi ar vielu lietošanu, kas sākās 14 gadu vecumā, pirmo reizi pamēģinot alkoholu. Vēlāk viņš kļuva atkarīgs no opioīdiem, kas beidzās teju letāli 2019. gadā. 

"Ārsti manai ģimenei teica, ka man ir 2% izredzes izdzīvot," sacīja Perijs. 

"Man veica ekstrakorporālo dzīvības uzturēšanu, ko neviens neizdzīvo." Perijs divas nedēļas atradās komā, un viņam gadu bija jānēsā stomas maisiņš. "Mans terapeits sacīja: "Nākamreiz, kad tu domā par oksikodonu, iedomājies, ka tev visu atlikušo mūžu būs jānēsā maisiņš pie ķermeņa. Un tas man lika aizdomāties," iepriekš intervijā "People" atzina Perijs.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu