"Beidzot jūtu, ka man ir vīrietis blakus." Aleksandrai Kurusovai beigušās nedienas ar vīriešiem

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Dejotāja Aleksandra Kurusova, viesojoties TV raidījumā "Kad viņas satiekas", pirmo reizi izteicās par savām jaunajām attiecībām. 

Kurusova, kura iepriekš bija ilggadējās attiecībās ar skaņu inženieri Oskaru Ostrovski, nu ir jaunās attiecībās - ar citu Oskaru, kuru gan vēlas neafišēt.

"Es vienmēr jutu, ka es esmu vilcējs, iniciators attiecībās. Es no tā bišķiņ noguru," par iepriekšējo attiecību izjukšanas iemesliem izsakās Kurusova.

"Pēdējo pusotru gadu bija sajūta, ka mēs dzīvojam kā brālis un māsa," tā Kurusova.

Pēc izšķiršanās viņa aizbrauca uz Singapūru, kur nodzīvoja divus gadus. Arī tur viņai izveidojās attiecibas ar īru izcelsmes vīrieti. "Sākumā likās, ka jā, jā, jā, es jau tāda emocionāla esmu, bet tad viss izbeidzās... Un labi, ka izbeidzās!"

Par jauno mīlu Kurusova gan runā izvairīgi, norādot, ka laime mīl klusumu. "Es beidzot jūtu, ka man ir vīrietis blakus, viss ir forši!" atzīst Kurusova.

Viņa izvēlas nepubliskot abu attiecības. "Jo klusāk, jo mazāk - jo labāk!" Tāpat efektīgā dejotāja neizslēdz iespēju apprecēties ar mīļoto un atzīst, ka, dibinot ģimeni, būtu gatava pieņemt vīra uzvārdu.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu