"Siro apavu meklējumos." Kaķis, kurš kļuvis par pasaulslavenu bandītu (1)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Bj Ross/"Facebook"

Iepazīstieties, šis ir kaķis vārdā Džordans. Ūsainais ir īsts bieds apkaimes iedzīvotājiem, jo iemanījies nakts aizsegā zagt apavus. Pavisam ierasta lieta šķiet, ka kaķis mēdz no galda nozagt ēdienu, taču kurpju zādzības šo spalvaino zvēru ir izvirzījušas jaunā līmenī, padarot par pasaulslavenu bandītu, vēsta portāls "Bored Panda"

Naktīs regulāri dodas ārā

Džordans ir zaglis, kurš labprāt paņemtu visas iespējamās kurpes savās ķepās. Viņš patiešām izskatās lepns par izveidoto kolekciju.

Foto: Facebook/BJ Ross

Augusta sākumā ASV iedzīvotāja Bīdžeja Rosa sociālajā tīklā "Facebook" izveidoja grupu, kuras mērķis bija parādīt Džordana nelāgo ieradumu jeb patieso dabu.

Kaķa īpašniece stāsta, ka mājdzīvnieks regulāri naktīs dodas laukā un mājās no sirojuma atgriežas ar kurpēm zobos.

Melnbaltais Džordans sver nepilnus trīs kilogramus.

Rosa cer, ka "Facebook" grupas izveide palīdzēs atrast nozagto kājavu īpašniekus un nogādāt apavus atpakaļ.

Foto: Facebook/BJ Ross

Grupā sastopami cilvēki no dažādām pasaules valstīm - Austrālijas, Rumānijas, Ungārijas, Portugāles, Vācijas, Honkongas, Bulgārijas, Francijas, Indonēzijas, Kanādas, Indijas, Ķīnas un citām.

Siro apavu meklējumos

Rosa sarunā ar "Youtube" kanālu "WTAJ TV" atklāja, ka sākotnēji ģimene apavus esot izmetusi. 

"Pēc tam, kad tie mūsu mājās un pagalmā sāka parādīties arvien biežāk, sapratām, ka tie tomēr ir jāpatur, jo tie kādam pieder," skaidroja Rosa.

Divus mēnešus pēc atskāršanas, ka Džordans naktīs siro apavu meklējumos, ģimenes pagalmā ir vairāk nekā 50 dažādas kurpes. "Man šķiet, ka šo neganto laupītāju neviens nespēs apturēt."

Foto: Facebook/BJ Ross

Izsekošanas ierīce 

Sieviete kaķim ir pielikusi GPS izsekošanas ierīci, lai noteiktu, kur Džordans dodas katru nakti.

"Dažās naktīs viņš nostaigā gandrīz 15 kilometrus, citās tikai piecus," pēc datu apkopošanas atklāja kaķa saimniece.

Rosa atzīmēja, ka līdz šim visgarākā distance, kādu Džordans mērojis trīs dienu nogrieznī, esot bijusi teju 42 kilometri.

Foto: Facebook/BJ Ross

Sākotnēji ģimene bijusi neizpratnē, kā pagalmā uzrodas tik daudz apavu, bet pēc videonovērošanas kameras uzstādīšanas viss kļuvis skaidrs - Džordanam ir ne vien mājas kaķa, bet arī "kurpju gangstera" nakts dzīve. 

"Kamerā tika iemūžināts, kā Džordans lec pāri sētai ar kurpi zobos. Aizdomas bija, ka tas varētu būt viņš, taču videoieraksts to apstiprināja," stāstīja Rosa.

"Viņš pārlec pāri sētai ar kurpi zobos, noliek to pagalmā un tad paskatās apkārt, it kā prātodams, vai kāds viņu ir redzējis," atklāja kaķa saimniece.

Labs garastāvoklis

Rosa atklāja, ka grupas izveide bija pareizs lēmums. "Daudzi cilvēki no visas ASV un citām pasaules valstīm komentāros zem ierakstiem raksta, ka esmu viņu dienu padarījusi labāku."

Sieviete jūtas laimīga, ka spēj iepriecināt cilvēkus ar tik amizantām lietām. "Cilvēki no rītiem parasti aplūko, kādus apavus Džordans atkal ir nozadzis."

Grupā ar nosaukumu "Jordan The Feline Cat Burglar" arī citi biedri stāsta par saviem kaķiem, pievienojot asprātīgus komentārus.

Kāda Rosas kaimiņiene bija ievietojusi attēlu ar savu meitu, bet aprakstā bija minēts: "Mana meita domā, ka Džordans ir ļoti foršs kaķis, tāpēc viņa pie mājas laukā atstāja mazās māsas kurpes!"

Tāpat Rosa ik pa laikam ievieto attēlus, kuros redzams, kā apkaimes iedzīvotāji atnākuši pakaļ saviem apaviem.

Foto: Facebook/BJ Ross
Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu